Fatsa’nın ligde kalma avantajı yüksek..

Haber Tarih : 09/06/2020
Toplam Okunma : 216

Fatsa Belediyespor, özellikle devre arasında yaptığı 7 transfer sonrasında peş peşe iyi sonuçlar alarak ligde kalma yolunda önemli bir avantaja sahip oldu.


Fatsa’nın ligde kalma avantajı yüksek.. 

TFF 3’üncü lig 2’nci grupta ligde kalma savaşına devam eden Fatsa Belediyespor, devre arasında kadroya kattığı 7 oyuncudan sonra aldığı başarılı sonuçlarla hem taraftarlarını mutlu etti hem de ligde kalma inancı arttı. Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun raporu doğrultusunda ilk olarak Yelder Yamaç, Muhammed Burak Çelik, Ahmet Şahbaz, Rıdvan Sağlam, MükailBaydır'ı transfer eden sarı lacivertliler, son olarak da stoper Hüseyin Cankut Atasoy ve Payasspor'dan orta saha oyuncusu Ender Acar'ı kadrosuna kattı. İlk devrede 16 müsabakada 13 puan toplayan ve son sırada yer alan Fatsa Belediyespor, takviyelerin ardından çıktığı 11 karşılaşmada 16 puan toplayarak düşme potasından 7 puan yukarı çıktı.

Transferlerin hepsi katkı verdi 

Devre arasında kadroya katılan isimlerden golcü oyuncu Yeldar Yamaç 9 müsabakaya çıkarken 544 dakika süre alıp 1 tane de gol kaydetti. Orta saha oyuncusu Muhammed Burak Çelik ise 9 maça çıkıp 797 dakika sahada kaldı. Savunma oyuncusu Ahmet Şahbaz, 9 müsabakada görev alırken hepsinde 90 dakika süre alırken, takıma büyük katkı sundu. Rıdvan Sağlam da Ahmet Şahbaz gibi 9 karşılaşmanın tamamında görev alıp 810 dakika sarı lacivertli ekibin başarısı için mücadele verdi. Erbaaspor’dan kadroya dahil edilen orta saha oyuncusu Mükail Baydır ise 9 maçta 688 dakika sahada kaldı. Fatsa Belediyespor’da geçen sezon da mücadele eden stoper Hüseyin Cankut Atasoy, 4 karşılaşmada 297 dakika süre alarak başarılı bir performans ortaya koydu. Yeni transferlerden orta saha oyuncusu Ender Acar, en az süre alan oyuncu oldu. Acar, sadece 3 müsabakada görev alıp 3 dakika süre alabildi. 

ORDU OLAY

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

GÜNDÜZ-GECE : DOKUZEYLÜL ECZANESİ

Devlet Sahil Yolu No:461/A Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 333 00 18

Yayın Akışı