“Filenin Sultanları” Kastamonu yolcusu…

Haber Tarih : 30/10/2020
Toplam Okunma : 965

Sezona lider başlayan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, 1 Kasım 2020 Pazar günü deplasmanda Kastamonu Doğa Gençlik Spor ile karşılaşacak.


Sezona kendi evinde Rize Fındıklı Tenis Doğa Spor galibiyeti ile başlayan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol takımı ikinci hafta mücadelesinde Kastamonu deplasmanında Kastamonu Doğa Gençlik Spor ile karşı karşıya gelecek.

Kastamonu Tandoğan Spor Salonunda Pazar günü saat 13:30’da başlayacak karşılaşmayı kazanarak 2’de 2 yapmak isteyen temsilcimiz ilk haftada ele geçirdiği liderliğini de sürdürmek amacıyla sahaya çıkacak.

Antrenör Güngör Yüce idaresinde mücadeleye sıkı bir şekilde hazırlanan Ünye Gücü FK kadın voleybol takımı Cumartesi günü maçın oynanacağı Kastamonu’ya hareket edecek.

Ünye Gücü FK Voleybol Şube sorumlusu Murat Can Bozkurt, gazetemize yaptığı açıklamada, “Geçen yıl güzel kemik bir kadro oluşturduk. Bu sezon 2. Lige yükseldikten sonra geçen yıldan kalan arkadaşlarımızın yanı sıra takıma yeni ilavelerimiz de var. Öncelikli amacımız takımın birlik ve beraberliğini sağlamaktı. Geçtiğimiz haftaki süreçte bunun sağlandığını ve güzel bir takım oluştuğunu görmüş olduk. Aynı takım ruhunu Kastamonu’da da yaşayarak 3-0’lık net bir galibiyetle Kastamonu’dan dönmeyi hedefliyoruz.”dedi.

Ünye KENT haber

 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı