Karayiğit Kardeşler Yeni Milasspor´da!

Haber Tarih : 01/11/2018
Toplam Okunma : 217


Ünyespor alt yapısından yetişen ve yıllarca başta yeşil-beyazlı takım olmak üzere değişik kulüplerde forma giyen İsmail ve İbrahim Karayiğit kardeşler Muğla Süper Amatör Lig ekiplerinden Yeni Milasspor'u Bal Ligi hedefine taşımak adına aynı renk formayı terletiyorlar.

 

Ünyespor alt yapısından yetişen Karayiğit kardeşler artık Yeni Milasspor'u başarıya taşımak için mücadele ediyorlar. Karayiğit kardeşlerden İbrahim Karayiğit geçtiğimiz sezon formasını giydiği Yeni Milasspor takımı ile tekrar anlaşırken İsmail Karayiğit de bu sezon başında Muğla temsilcisine imza attı. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Muğla Üniversitesi takımı ile karşı karşıya gelen Karayiğit kardeşlerin de formasını terlettiği Yeni Milasspor ilk maçını 3-2 kazanarak sezona 3 puan ile başladı. Sezona galibiyetle başlayan Yeni Milasspor'da forma giyen İbrahim ve İsmail Karayiğit kardeşler yeni takımlarını Bal Ligine çıkartma mücadelesi verecekler.

Sağ bekte ve sağ açıkta görev yapan İsmail Karayiğit ile orta sahanın beyni durumundaki İbrahim Karayiğit kardeşler, geçtiğimiz Pazar günü Muğla Üniversitesi takımına karşı mücadele ederlerken 3-2 galip gelen Yeni Milasspor'da her iki futbolcunun ortaya koyduğu performans gözlerden kaçmadı.

 

 

 

SPOR AKSİYON


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı