Kızlar ertelenen maça çıkıyor

Haber Tarih : 04/03/2020
Toplam Okunma : 309

TFF Kadınlar 3. Lig 5. Grup’ta zirvenin tek sahibi Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı ertelenen maçında Sinop Kuzeyspor’u konuk ediyor.


TFF Kadınlar 3. Lig 5. Grup’ta zirvenin tek sahibi Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı 09 Şubat 2020 Pazar günü oynanması gereken fakat o tarihte bölgemizde yaşanan yoğun kar yağışı ile ertelenen Sinop Kuzeyspor maçı bugün oynanacak. Grubunda 34 puanla en yakın takipçisi Orduspor’un 8 puan önünde yenilgisiz liderliğini sürdüren kırmızı-beyaz-siyahlılar saat 14:00’te Sinop Kuzeyspor ile Ünye Şehir Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Maçı Esma Aydın, Damla Ata ve Dilan Çaylak hakem üçlüsünün yönetecek.

-“Kışla; 3 gün arayla 2 maç”-

Ünye Gücü FK Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla, 3 gün arayla 2 maç oynayacaklarını, iki maçıda kazanarak sezonun son devresine girmek istediklerini söyledi.

Kışla; “Önce Sinop takımını ardından Orduspor’u yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Lige verilen aralar, ligden çekilen takımlar, sahadan çekilen takımlar yüzünden futboldan soğuduk. Bizim sürekli ve bu aralar olmadan müsabaka yapmamamız gerekiyor. Bu şekilde tempomuz düşüyor. Bir buçuk aylık geçen sürede sadece bir maç oynadık. Oynamamız gereken maçın birinde rakibimiz sahaya çıkmadı. Diğerinde de rakibimiz 9 kişi ile geldiği maçta 3 oyuncum sakatlandı diye kenara alınınca o maçta 15. Dakikada tatil edildi. Hal böyle olunca futboldan soğuduk. Şimdi peş peşe iki maçımız var. İnşallah kazanıp kalan dört maçı bekleyeceğiz. Artık tek düşüncemiz play of. İnşallah işin o zor kısmına kadar tekrar eski tempomuza kavuşmayı ümit ediyorum.


ÜNYE KENT GAZETESİ

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı