Metin Kır’ın başkanlığında Ordu ASKF 2021 yılının ilk toplantısı gerçekleştirildi.

Haber Tarih : 08/01/2021
Toplam Okunma : 792

Ordu ASKF Başkanlığına getirilen Metin Kır’ın başkanlığında Ordu ASKF 2021 yılının ilk toplantısı gerçekleştirildi.


Ordu ASKF Başkanlığı görevinden istifa eden Mustafa Kılıç'tan boşalan koltuğa yönetim kurulu kararı ile oturan Metin Kır’ın başkanlığında 2021 yılının ilk toplantısı yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla 8 Ocak 2021 Cuma günü Ordu ASKF Merkezi toplantı salonunda gerçekleşti.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu toplantıda koronavirüs pandemi sürecinin etkileri ve kulüplerle sporculara yansımalarını ele alarak önümüzdeki süreci masaya yatırdı. Liglerin pandemi nedeniyle oynanmadığı süreçte kulüplerin ekonomik sorunlarına çözüm arayışları ile ilgili fikir alış-verişinde bulunulan toplantıda Ordu ASKF'nin yeni yol haritası da belirlendi.

ASKF Başkanı Metin Kır ve yönetim kurulu üyeleri federasyon çatısı altında spor faaliyetlerini sürdüren kulüplere sorunlarını dinlemek üzere bir dizi ziyaretler yapacaklarını, kulüplerin sorunları ile ilgili olarak çözüm yolları arayışlarını sürdüreceklerini ifade etti.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri toplantının ardından Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç'i makamında ziyaret etti.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı