Minikler babalarının antrenmanında!

Haber Tarih : 25/10/2018
Toplam Okunma : 81


Ünye 1957 Spor'un Çarşamba günü Ünye Şehir Stadı'nda yaptığı antrenmanın minik ziyaretçileri vardı. Yozgat 1959 FK maçı hazırlıklarını sürdüren Ünye 1957 Spor'un tecrübeli oyuncusu Aydın Çetin ile orta saha oyuncusu Muhammed Akdeniz yeşil zeminde antrenman yaparken minik yavruları da onları kenarda beklediler.

Yozgat maçının hazırlıkları için stada antrenmana gelen futbolcuları aileleri de yalnız bırakmadı. Yeşil-beyazlı takımın en tecrübeli ismi Aydın Çetin'in 3 yaşındaki oğlu Ayaz Çetin saha kenarında hem oynadı hem de babasını izledi. Antrenmanın en minik ziyaretçisi ise Muhammed Akdeniz'in henüz 4 aylık olan oğlu İdris Ali ise yedek kulübesinde annesinin kucağında babasının antrenmanını bitirmesini bekledi. Antrenmanın bitmesiyle oğlu İdris Ali'yi kucağına alıp sahaya ayak bastıran Muhammed Akdeniz topla da buluşturarak yedek kulübesinden sahaya ilk adımını attırmış oldu.

Aydın Çetin'in 3 yaşındaki oğlu Ayaz ise antrenmanın bitimiyle sahaya babasının yanına gelerek kendisini taklit etmeye başladı. Soğuma çalışmasında babasını hareketlerini bire bir taklit etmeye çalışan Ayaz Çetin, daha sonra babasının elini kavrayarak sahayı birlikte terk ettiler.

 

 

 

SPOR AKSİYON


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı