O madalya Ünye’ye geldi...

Haber Tarih : 11/10/2018
Toplam Okunma : 129

Ünye Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Cemil Hakçı, Türkiye Veteranlar Okçuluk Şampiyonası’ndan Türkiye 3.sü olarak döndü.


Ünye Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Cemil Hakçı, Türkiye Veteranlar Okçuluk Şampiyonası’ndan Türkiye 3.sü olarak döndü. Kulüp Başkanı Nihat Yerlikaya, “O madalya bir gün Ünye’ye gelecek” yönünde ki açıklamalarını hatırlatarak, madalyanın Ünye’ye geldiğini ve bundan sonra ki süreçte zirveden inmeyeceklerini söyledi.

Ünye Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nihat Yerlikaya, gazetemize yaptığı açıklamada, “Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Veteranlar Okçuluk Şampiyonası Antalya Yüzücü Yıl Okçuluk Tesisleri’nde gerçekleşti. Bu şampiyonaya sporcumuz Cemil Hakçı ile katıldık. Sporcumuz şampiyonaya çok ciddi ve disiplinli çalışmaları ile hazırlandı ve ilçemize dereceyle döndü.” dedi.

-“O madalya Ünye’ye geldi”-

Madalyanın Ünye’ye gelmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Yerlikaya, başarılarının devam edeceğini belirterek şöyle konuştu:

“Sporcumuz bu yarışmadan Türkiye 3. Olarak döndü ve kulübümüzü çok sevindirdi. Ordu tarihinde okçuluk alanında resmi bir yarışmada alınan ilk madalyadır. Biz daha önce ki açıklamalarımızda bu madalya bir gün Ünye’ye gelecek demiştik ve o madalya bugün Ünye’ye geldi. Camiamız ve Ünye olarak buna çok sevindik. Bu madalya için 3 yıldır uğraşı içindeydik ve hep beklediğimiz bir madalyaydı. Hep finallerden, çeyrek finallerden dönüyorduk. Ama bu defa dönmedik. Hedefimiz birincilikti ama olsun dedik bu bir başlangıçtır. Bundan sonra ki dönemlerde daha iyi hazırlanıp zirveden inmeyeceğiz.”

-“Ünye’yi okçulukta bir marka haline getirdik”-

Ünye’nin okçulukta marka haline geldiğini söyleyen Yerlikaya, “Türkiye Okçuluk Federasyonu’nda 64 kulüp içerisinde kulübümüz 8. sırada. Bireysel anlamda da sporcularımızın güvenleri geldi. Artık Ünye’yi okçulukta bir marka haline getirdik. İnşallah önümüzde ki süreçte kendimize daha iyi bir çalışma takvimi hazırlayıp 10-13 Aralık tarihinde Samsun’da yapılacak olan Salon Okçuluk şampiyonasına katılacağız. İnşallah burada daha iyi derecelere ulaşacağız. Bundan sonra hedef şampiyonluklar ve milli takım.” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TURAN ECZANESİ

Liseler Mahallesi Stadyum Caddesi No:1/A Ünye

( 1 No.lu ASM Karşısı ) - 0 452 324 04 41

Yayın Akışı