Ordu Hakemleri Ünye Kampında

Haber Tarih : 04/09/2018
Toplam Okunma : 107


Ordulu hakemler,  Büyükşehir Belediyesi Ünye Yunus Emre Kuruluş Kampında 2.sini düzenledikleri  Muammer Akova kampına bu yıl Merkez Hakem Kurulu üyesi ve Bölge Sorumlusu Alican Lakot, Trabzon İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Örgün ve Yönetim Kurulu üyeleri, Trabzon ili klasman hakemleri de katıldı.

 

Ordu il hakem kurulu başkanı Kahraman Minnet 'in konuşmalarıyla başlayan kamp, Trabzon il hakem kurulu başkanı Ahmet Örgün 'ün konuşmalarıyla devam etti. Ordu'ya ve Ordulu hakemlerimize her daim desteklerini esirgemeyen Alican Lakot’un konuşmalarının ardından, Üstad Özdemir Hafızoğlu'nun kanun taksimi ile birlikte kamp ateşi yakıldı.

Ordu hakem camiası katılımlarından dolayı başta Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Bölge Sorumlusu  Alican Lakot 'a,Trabzon il hakem kurulu başkanı Ahmet Örgün 'e ve Yönetim Kurulu üyelerine,Trabzon ili klasman hakemlerine,Ordu ili hakemlerine,Ayrıca bu organizasyon icin büyük emek sarfeden il hakem kurulu başkanı Kahraman Minnet'e ve üyelerine;Dernek Şube Başkanı Mehmet Şengül ve üyelerine ayrıca her daim biz hakemlerin destekçisi olan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Bülent Civelek 'e  saygı ve teşekkürlerini iletiler.

Canlı Yayın Dinle 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı