Şampiyonluğu Ünyelilere armağan ettiler

Haber Tarih : 15/07/2020
Toplam Okunma : 243

Türkiye Futbol Federasyonu kararı ile Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı 3. Ligden 2. Lige yükseldi.


Şampiyonluğu Ünyelilere armağan ettiler 

Kışla, “Ünye Gücü Kadın Futbol takımımız 3 yıllık 3. Lig macerasının sona geldi. Hak ettiğimiz şampiyonluğu elde ettik ve 2. Lige yükseldik. Ünye’mize hayırlı olmasını diliyorum. Güzel bir başarı ve bu başarının arkasında önemli destekleri olan insanlar var. Bunları bir bir saymam imkansız olur ama Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanvekilimizin hepsinin destek ve yardımları oldu. Sivil toplum örgütlerinin yine yanımızda oldular. Ünyeli sporseverler özellikle son 2 yıldır şampiyonluk mücadelemizde tribünde yerlerini aldılar, bize destek verdiler. Değim yerindeyse Ünye Gücü Kadın Futbol Takımını bağırlarına bastılar. Bu anlamda şehrin kulübü olduk”dedi.

Şampiyonluğu Ünyelilere armağan ediyoruz

Şampiyonluğu Ünye’ye armağan ettiklerini ifade eden Kışla, “Ligdeki verdiğimiz mücadele şampiyonluğun geleceğini zaten gösteriyordu. Çok iyi bir takımımız vardı. Netice aldık. Pandemi süreci bizi bir beklenti içine sokmuştu. TFF aldığı karar gereği 3. Ligden 2. Lige yükselen 24 takım arasında ilk 3 içinde olan bir takımız. Ünye’mize, Ünyelilere bu şampiyonluğu armağan ediyoruz”diye konuştu.

Yönetimimiz çok iyi..

İyi bir yönetimleri olduğunu vurgulayan Muhammet Kışla şunları kaydetti, “Özellikle Hüseyin Gerçeker başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Onların desteği ve katkısı çok büyük. Çok güzel bir yönetimimiz ve ekibimiz var. Bu ekibe dışarıdan destek veren önemli isimler var. Onlar ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki sezon Ünye’mize şampiyonluk mücadelesi içinde olan bir takım izletmek amacındayım.”

Kadın Eli Dokunuyordu ile cesaretimiz arttı

Ünye’deki kadın derneklerine ve özellikle Ünye Kadın Eli Dokunuyordu Derneğine teşekkür eden Kışla şu ifadeleri kullandı, “İlk kurulduğumuz yıl Ünye’de kadın derneklerine çağrıda bulunmuştuk. Yanımızda bulunmalarını istemiştik. Bu sesimiz ilk sezondan duyuldu. Kent Konseyi Kadın Meclisini yanımızda bulmuştuk. Onun akabinde siyasi partilerin kadın kolları da destek verdiler. Ama bu yıl çok farklı bir şey oldu. Ünye’de Esra Gerçeker Başkanlığında arkadaşları ile birlikte kurdukları Kadın Eli Dokunuyordu Derneği adı gibi Ünye Gücü Kadın futbol takımına ve Ünye Gücü Voleybol takımına dokunuşları oldu. Bu bizi daha yüreklendirdi, cesaretlendirdi. Özellikle kadınların dayanışmasına şahitlik etti. Destekçimiz ve sponsorumuz Kadın Eli Dokunuyordu Derneğimize ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bu desteğe ihtiyacımız vardı. Onları yanımızda bulduk. Şampiyonlukta payları büyüktür. Bundan sonra da yanımızda olacaklar. Bu ekibe teşekkür ediyorum.”

 Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAĞLIK ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Büyük Cami Karşısı No:10 Ünye

( Büyük Cami Karşısı ) - 0 452 323 15 09

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı