Spor yatırımlarında 3 milyonluk ihale öncesi son inceleme!

Haber Tarih : 15/06/2020
Toplam Okunma : 512

Ünye’ye kazandırılacak olan yaklaşık 3 milyonluk spor yatırımı ile ilgili olarak ihalesi öncesinde alanda inceleme yapıldı.


2019 yılında alınan karar doğrultusunda Cevizdere spor kompleksinde amatör spor kulüpleri için yapılacak soyunma odası, irtibat bürosu, misafirhanesi, amatör spor müsabakaları için tribün ile Çınarsuyu mevkisinde atıl bir durumda olan halı saha yeniden yapılacak.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ile ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu ihaleye çıkacak olan spor yatırımlarının yapılacağı yerlerde incelemelerde bulundu.

İhale öncesi yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı incelemelerin ardından bir hafta 10 gün içinde ihaleye çıkılacak.

Bu yaz döneminde tamamlanacak ve yeni sezonu yeni yatırımlarla karşılayacak olan Ünye, bu çalışmalarla yaklaşık 3 milyon liralık spor yatırımına kavuşmuş olacak.

Ayrıca Ünye Gençlik Merkezi çevre düzenlemesine ise bir hafta 10 gün içinde başlanacağı ve bu çalışmanın da bu yaz tamamlanacağı öğrenildi.


ÜNYE KENT GAZETESİ

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı