Spor yatırımlarında 3 milyonluk ihale öncesi son inceleme!

Haber Tarih : 15/06/2020
Toplam Okunma : 454

Ünye’ye kazandırılacak olan yaklaşık 3 milyonluk spor yatırımı ile ilgili olarak ihalesi öncesinde alanda inceleme yapıldı.


2019 yılında alınan karar doğrultusunda Cevizdere spor kompleksinde amatör spor kulüpleri için yapılacak soyunma odası, irtibat bürosu, misafirhanesi, amatör spor müsabakaları için tribün ile Çınarsuyu mevkisinde atıl bir durumda olan halı saha yeniden yapılacak.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ile ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu ihaleye çıkacak olan spor yatırımlarının yapılacağı yerlerde incelemelerde bulundu.

İhale öncesi yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı incelemelerin ardından bir hafta 10 gün içinde ihaleye çıkılacak.

Bu yaz döneminde tamamlanacak ve yeni sezonu yeni yatırımlarla karşılayacak olan Ünye, bu çalışmalarla yaklaşık 3 milyon liralık spor yatırımına kavuşmuş olacak.

Ayrıca Ünye Gençlik Merkezi çevre düzenlemesine ise bir hafta 10 gün içinde başlanacağı ve bu çalışmanın da bu yaz tamamlanacağı öğrenildi.


ÜNYE KENT GAZETESİ

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı