SPORCU ORDUSU ANTRENMANLARINA DEVAM EDİYOR

Haber Tarih : 19/02/2020
Toplam Okunma : 273


300 SPORCU AYNI ANDA ÇALIŞMA YAPTI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, sporun ve sporcunun gelişimi için yatırımlarını sürdürmeye devam ederken, çocukların spor alışkanlığı kazanması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ordu’da sporun her branşının yaygınlaştırılması için çalışma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Dairesi Başkanlığı bu kapsamda taekwondo ve kick boks ortak kaynaşma antrenmanı düzenledi. Spora yeni başlayan ve devam eden yaklaşık 300 sporcunun katıldığı antrenmana ailelerin ilgisi ise gözlerden kaçmadı.

“SİZLERDEN OLİMPİYAT ŞAMPİYONLARI ÇIKACAK”

Düzenlenen antrenman programında bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Daire Başkanı Recep Kara, “Gördüğümüz tablo gelecek adına bizlere umut veriyor. Sizlerden de neden bir olimpiyat şampiyonu çıkmasın” dedi.

Daire Başkanı Kara sözlerine şöyle devam etti. “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in spora ve sporcuya olan desteği her geçen gün artarak devam ediyor. Bugün bunun bir yansımasını görüyoruz. Sizler ve size destek veren ailelerinizi burada görmek bizleri mutlu etti. Büyükşehir Belediyesi olarak yeniden aktif hale getirdiğimiz taekwondo ve kick boks ortak kaynaşma antrenmanı için buradayız. Yaklaşık 300 sporcu bugün burada alanında deneyimli antrenörlerimizle çalışmalarını gerçekleştirecek. Bizler her zaman sizin yanınızda olacağız. Burası sizin ikinci eviniz olacak. İnanıyorum ki sizler aldığınız eğitimler sonucunda ülkemizi önemli şampiyonalarda ve turnuvalarda temsil edeceksiniz. Sizin aranızda neden bir olimpiyat şampiyonu çıkmasın” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANINIZDA”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in her zaman yanlarında olduğuna vurgu yapan Kara, “Başkanımız bizlere her konuda destek veriyor. Yoğun programları dolayısıyla bugün burada olamadı. Ancak bilmenizi istiyorum ki her zaman bir eli üzerimizde ve bizim çalışmalarımızı yakından takip ediyor” şeklinde konuştu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı