“Taraftar çatılardan da olsa bizi yalnız bırakmasın”

Haber Tarih : 19/03/2020
Toplam Okunma : 270

Pazar günü Çarşamba ile oynayacakları maçtaki hedefin üç puan olduğuna değinen Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran, “Yenemesek te beraberlikle sahadan ayrılmak istiyoruz” dedi.


“Taraftar çatılardan da olsa bizi yalnız bırakmasın” 

Koronovirüs tedbirleri kapsamında stada taraftar alınmayacağını ifade eden Yıldıran, taraftarların stadın dışından da olsa, çatılardan da olsa takımı yalnız bırakmamalarını istedi.

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran, 22 Mart Pazar Günü Ünye Şehit stadında lider Çarşamba ile karşı karşıya geleceklerini ifade ederek, hedeflerinin 3 puan, ama en az yenilmemek olduğunu söyledi. 

Alttaki takımlarla aramız daraldı 

Puan sıralamasında rakiplerinin kendilerine yaklaştığını ifade eden Yıldıran, “Geçtiğimiz hafta Altınordu Bulancak’ı yenerek puan sıralamasında bize yaklaşmış oldular. Yine Kastamonu Bulancak maçında yaşanan kavga olayından sonra Kastamonu darp raporları alarak sahaya çıkmamıştı. Biz bunun neticesinde Kastamonu 3 puan alacak diye beklerken Federasyon Bulancak’a 3 puan verdi. Bu durumda 16 puanı olan Bulancak 19 puana yükseldi ve puanlarımız denk oldu. Biz şuanda sadece ikili averajda onlardan öndeyiz” dedi. 

Kalan maçlarımız zirvedeki takımlarla

22 Mart Pazar günü lider Çarşamba ile karşılaşacaklarını ifade eden Yıldıran, “Bundan sonra oynayacağımız maçlarımız zirvedeki takımlarla. Bu hafta lider Çarşamba ile oynuyoruz. Bu maçımız çok önemli. Bu doğrultuda futbolcu kardeşlerimize çok büyük görevler düşüyor. Yeni gelen hocamız fikstürü ve rakipleri gördüler, işin bilincindeler. Ünye şehir stadında oynanacak Çarşamba maçını alarak tekrar çıkış yakalamak istiyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz inançlı, onlara güveniyoruz. Bu takımı düşürmemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.”diye konuştu.

Çatılardan da olsa bize destek olsunlar

Koronavirüs tedbirleri kapsamında taraftarın stada alınmayacağını ancak taraftarların çatılardan da olsa, stadın dışından da olsa takımı yalnız bırakmamalarını isteyen Yıldıran, “Koronavirüs’ten dolayı taraftarlarımız statlara alınmıyor. Bu bizim için çok iyi oldu diyemeyiz. Tam taraftarımızla buluştuğumuz sırada Federasyon tarafından böyle bir karar çıktı. Biz buna saygı duyacağız ve her takım gibi seyircisiz oynayacağız. Ama taraftarımızın stadın dışında bizi destekleyeceklerine inanıyoruz. Onlar bu takımı sahipsiz bırakmasınlar. Dışarıdan da olsa, çatılardan da olsa bu takımı sahipsiz bırakmayacaklarını biliyoruz. Yanımızda olsunlar, futbolcu kardeşlerimizin desteğe ihtiyacı var.”dedi.

Hedef Çarşamba’yı yenmek…

Bu hafta hedeflerinin yenmek olduğunu belirten Yıldıran şunları kaydetti, “Bu hafta en az yenilmemek için sahaya çıkacağız. İnşallah Çarşambaspor2da 3. Lige çıkar, başarılar diliyoruz. O da komşu ilimizin bir ilçesi. Çarşamba, Terme, Fatsa bunlar kardeş kulüp sayılır.”

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı