TARAFTARLA GURURLANDIK

Haber Tarih : 17/10/2018
Toplam Okunma : 381


Spor toto bölgesel amatör bal ligi 4. Grup 4. Haftada Ünye 1957 sporun Çarşamba spor karşısında kendi evinde 1-1 berabere kaldığı maçın değerlendirmesini basın sözcüsü Erhan Eren Bir Konu Bir Konuk programında gerçekleştirdi.

Bu haftaki dörtte dört hedefi ile sahaya çıkan yeşil beyazlı ekibin 1-1 berabere kalması şampiyonluk Ünye 1957 spora hedefinde bir şey kaybettirmedi. Erhan Eren takımın zor bir dönemden geçtiğine eksik kadroya ve sakatlıklara dikkat çekti.

LİG YOLCUĞU YOKUŞLUDUR

Eren: “Hafta sonu iyi bir oyun oynadık galip de gelebilirdik ama mağlup da olabilirdik. Bu şekliyle bakıldığında karşılaşmanın skorunu da etken faktörleri işin içerisine koyduğumuzda biz memnuniyet duyduğumuzu ifade etmeliyiz. Zor bir dönemden geçiyoruz sakatlıklar anlamında özellikle zor bir süreç. İyi bir haber ise bu hafta itibariyle Meye’nin cezası bitiyor. Diğer iki futbolcumuzun kontrolleri yapılacak. Yolumuza bakacağız yolumuzda bir Amasya maçı var. Kaan’ın yanımızda olma ihtimali çok gözükmüyor.  Ama diğerleriyle alakalı tam kadro gideceğiz” şeklinde konuştu.

TARAFTARLA GURURLANDIK

Biz birlikle beraberlikle hedefimizden uzaklaşmış olmayacağız. Önümüzde daha maçlar var şehirle takımın bütünleşmesi anlamında Pazar gün ki görüntüden memnun oldum. Ordu’dan Fatsa’dan misafirlerimiz vardı gururlandık.

TRİBÜNDE ÇOK RENKLİ GÖRÜNTÜLER VARDI

Muhammet hocam paylaşmış annesinin görüntüsünü. Artık yaşlı amcalar teyzeler maçlara geliyor. Kadınlar var, çocuklar var, küfür yok. Sayı itibariyle tribünde 6 binin üzerinde taraftar vardı. Bu şekliyle baktığımız zaman Ünye’de artık Pazarlar karnavala dönüşüyor. Bizde iyi futbolla ve iyi sonuçlarla taçlandıracağız. İlerleyen dönemlerde Ünye’de futbol Pazar günlerinin en önemli ritüeli haline gelecek. Karşılaşmalara gelen bütün Ünye spor taraftarına buradan çok teşekkür ediyorum.  Galibiyetle onları sevindirmek isterdik ama onlar ne kadar futbolu bildiklerini bu işten ne kadar anladıklarını karşılaşmadan sonra soyunma odasındaki takımı tekrar sahaya çağırarak ta gösterdiler gösterdikleri destekten dolayı hepsine teşekkür ederim.

CANLI YAYINDA GURBETTEKİ ÜNYELİLER İÇİN

Şehir dışında yaşayan hemşerilerimizden bize yoğun talep geliyor. Maçlara gelemiyoruz izlemek istiyoruz. Yani öyle bir yanlış algı oluşmasın bu istek Ünye dışı taraftarlarımızdan Ünye’deki Ünyeliler için değil canlı yayınlar. Yakın olanlar Ünye için maça gelsinler hatta bir kombine alıp destek olsunlar gurbetteki hemşerilerimizde maçları canlı yayından takip etsinler.

Hakan Kartal

Oneyflashfm


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TURAN ECZANESİ

Liseler Mahallesi Stadyum Caddesi No:1/A Ünye

( 1 No.lu ASM Karşısı ) - 0 452 324 04 41

Yayın Akışı