Teknik Direktör Berber," Kazanmak İçin İddialı Olmamız Gerekiyor"

Haber Tarih : 21/06/2019
Toplam Okunma : 56


Çiçeği burnunda Ünye 1957 Spor yönetimi transfere hızlı başladı. İlk olarak Teknik direktör Şirahman Berber ile anlaşan ekip bugün teknik direktör ile stadyumu ve tesisleri gezdiler.

Berber," Kazanmak İçin İddialı Olmamız Gerekiyor"

Sezona başarılı çalışmalara imza atılacağını ifade eden Teknik Hoca Şirahman Berber," Ünye'den geçmişte bir çok defa geçmişliğim var. Çünkü ben Trabzonluyum. Bu kadar şehrin içine girmemiştim fakat hem modern hem gelişmiş bir şehir olmuş Antrenman sahasını ve stadyumu gezdim. Çok güzel bir alana sahip, Ben Trabzonluyum ama Bursa'da yaşıyorum. Ancak Bursa ile Ünye'yi kıyasladığımız zamanda ikisi de il statüsü kazanmış şehirler olmuş. Ünye'yi 2. Ligden itibaren takip ediyorum. Böyle bir camianın bu ligde olması futbol adına üzücü bir durumdur. Bize gel dediler. Bende tabi eski bir futbolcuyum. 6 sene süper lig, 5 yıl 3 ve 5 yıl 2. ligde çalıştım. İddialı değilsek zaten başlamanın devam etmenin bir anlamı yok. O yüzden kazanmak için iddialı olmamız gerekiyor. Bunu da bu sezon hepimiz göreceğiz." dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAĞDAŞ ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:44 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 21 45

GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

Yayın Akışı