ÜFK, GOL OLUP YAĞDI

Haber Tarih : 13/03/2019
Toplam Okunma : 95


U-16 Ligi B Grubunda mücadele eden mavi-siyahlılar ligin dördüncü haftasında karşılaştığı Mesudiyespor filelerini tam 11 kez havalandırarak rakibini adeta gole boğdu.

Cevizdere Spor Tesisleri’nde oynanan müsabakada Antrenör Muhammet Türköz nezaretinde sahaya Eren Çakır,Furkan Ocak,Hüseyin Erdem Bulat,Emirhan Acar, Engin Şen, Ersan Töngel, Halil Bektaş, Emre Baran Coşkun,Emir Said Kayış, Birol Uzman ve Emirhan Akkaya onbiri ile çıkan ev sahibi ekipte Özkan Altun, Emirhan Yanar,Efekan Küçük,Muhammet Talha Çat,Tekin Toprak ve Yusuf Alperen Muslu forma bekleyen isimlerdi.

Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Ünye Futbol Kulübü’ne üç puanı getiren golleri Birol Uzman (3),Emirhan Akkaya (2),Özkan Altun (2),Emirhan Acar (Pen.),Halil Bektaş,Muhammet Talha Çat ile Yusuf Alperen Muslu kaydettiler.

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Ünye Futbol Kulübü Genel Sekreteri Şinasi Gür şu şekilde konuştu; “Bütün kategorilerde mücadele eden takımlarımız gayet ciddi bir çalışma içindeler.Her geçen maç performanslarını da artırıyorlar.U-16 takımımız Mesudiyespor karşısında oldukça başarılı bir maç çıkardı.Ben oyuncularımızı ve centilmence mücadele eden rakibimizi kutluyorum” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı