ÜFK, olağanüstü kongreyi gerçekleştirdi

Haber Tarih : 08/09/2018
Toplam Okunma : 160


Ünye futbol kulübü olağanüstü kongresini gerçekleştirdi. Kongrede mevcut Başkan Metin Tamtürk yeniden başkanlığa seçildi,
 

Ünye Futbol Kulübü’nün Atakale Sosyal Tesisleri'nde Divan Heyeti Üyeleri Halil İbrahim Tahmisoğlu ve Kuddusi Kenanoğlu'nun yönetiminde gerçekleşen kongresinde Başkan Metin Tamtürk yeniden başkanlığa seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrası genel sekreter Şinasi Gür tarafından kulüp faaliyet raporları okundu ve mali tablo oylamaya sunularak ibra edildi.

Ardından Divan Başkanı Halil İbrahim Tahmisoğlu, 14 kişiden oluşan tek listeyi okudu ve oylamaya geçildi. Genel kurul üyelerinin oylarının tamamıyla Metin Tamtürk başkanlığındaki liste göreve getirildi.

Ünye Futbol Kulübü yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu;

“Metin Tamtürk, Cafer Tokaç, Remzi Taş, Tarık Yıldırım, Şinasi Gür, Serdar Ocak, Recep Ali Ateş, Mücahit Akdemir, Abdulkadir Yıldırım, Rıfat Köylü, Volkan Çamkerten, Tuncay Koç, Cem Helvacı, Lütfi Tamtürk.”

-“Ünye’nin gençleri için güzel işler yapmaya devam edeceğiz”-

 

Yeniden başkan seçilen Metin Tamtürk, genel kurula hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında, “Yeni bir yapılanma ve yeni bir heyecanla yolumuza devam edeceğiz. En kısa sürede yeni arkadaşlarımızla tekrar bir araya gelerek yeni yönetim kurulumuzdaki görev dağılımını da gerçekleştireceğiz. Önceki yönetimde görev yapmış olan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Umuyorum ki yeni yönetim kurulumuzla da Ünye’nin gençleri için güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Ünye’mizin değerli basın mensuplarına da ayrıca teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Kongremiz hayırlara vesile olsun.” dedi.

 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TURAN ECZANESİ

Liseler Mahallesi Stadyum Caddesi No:1/A Ünye

( 1 No.lu ASM Karşısı ) - 0 452 324 04 41

Yayın Akışı