ÜNBEGDER’de hedef ilk 4

Haber Tarih : 29/08/2018
Toplam Okunma : 185


ÜNBEGDER Başkanı Nihat Yerlikaya, 13-16 Eylül tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası ve Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda Kulüp olarak ilk 4’te olmayı hedeflediklerini söyledi.

Ünye Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (ÜNBEGDER) hedefi yüksek tutuyor.

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Nihat Yerlikaya, hedeflerin ilk 10’da olan kulüplerini ilk 4’e taşımak olduğunu söyledi

-“İlk 4’e yerleşmeyi hedefliyoruz.”-

Antalya’da gerçekleştirilecek olan şampiyonalara katılacaklarını ifade eden Yerlikaya, “Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun faaliyet programında bulunan ve 13-16 Eylül Antalya’da gerçekleşecek olan Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası ve Kulüpler Türkiye Şampiyonası’na Ünye Bedensel Engelliler Spor Kulübü olarak 8 sporcu ve teknik heyetten oluşan 13 kişilik bir kafile ile katılacağız. Kulübümüz 136 Kulüp içinde ilk 10’da idi. Bu şampiyonada inşallah ilk 10’daki yerimizi koruyarak ilk 4’e yerleşmeyi hedefliyoruz.” dedi.

-Çavuşoğlu ve Kıran’a teşekkür-

Marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten Yerlikaya, desteklerinden dolayı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a teşekkür ederek şöyle konuştu:

 

“Geçtiğimiz günlerde Ordu’da gerçekleşen uluslararası şampiyonada kulüp olarak ilk 6’ya yerleştik. Ünye artık okçulukta bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Biz bir şeyler olacak diyoruz. Olması içinde her türlü çabayı deniyoruz. Ünye’de ve bölgemizde okçuluğun nasıl bir noktaya geldiğini gelip kulübümüzde görsünler. Her zaman yanımızda olan Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve Dışişleri Bakan Yardımcımız Yavuz Selim Kıran’a teşekkür ediyorum. Kulübümüz bir marka olduysa onların sayesinde oldu. Onların bize verdiği güç ve maneviyatı arkamıza alarak hedefe varmak için en iyi şekilde gayretle çalışıyoruz.” 

Canlı Yayın Dinle


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı