ÜNBEGDER okçuları sahaya dönüyor

Haber Tarih : 31/05/2020
Toplam Okunma : 251


Ünye Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü antrenörü Suna Yerlikaya, Okçuluk Federasyonunun Covid-19 Protokolü kapsamında yeniden antrenmanlara başlayacaklarını söyledi.

1 Haziranla birlikte çalışmalara başlıyoruz

1 Haziran tarihi itibariyle sahaya ineceklerini ifade eden ÜNBEGDER antrenörü Suna Yerlikaya, “İçerisinde bulunduğumuz salgın sürecinin kontrol altına alınması ile birlikte sosyal ve kültürel faaliyetlerin tekrar düzenlenmesi için çalışmalar başlatılmıştır. Bu doğrultuda Cumhurbaşkanlığımızın 27 Mayıs 2020 tarihli açıklaması uyarınca spor salonları ve aktivite merkezlerinin 01 Haziran 2020 tarihi itibariyle tekrardan faaliyetlerine başlaması kararlaştırılmıştır” dedi.

Federasyon protokolü kapsamında çalışacağız

Okçuluk Federasyonunun Covit-19 protokolü kapsamında çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Yerlikaya, “Ancak, salgın tehlikesinin tamamen ortadan kalkmamış olması, tüm sportif faaliyetlerinin, içerisinde bulunduğumuz sürece uygun tedbir ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmesini gerektirmektedir. Bu nedenle Federasyonumuzun ilgili kurulları tarafından ülke çapında Resmi ve Özel Okçuluk Merkezlerinde gerçekleştirilecek olan faaliyetler ile ilgili TOF Covid-19 Protokolü hazırlanmıştır.” diye konuştu.

Yeni dönemde kolaylıklar ve başarılar diliyorum

Tüm sporcularına başarılar dileyen Yerlikaya açıklamasında şunları kaydetti, “Okçuluk tesislerinin güvenli bir hale getirilmesi ve okçuluk faaliyetlerinin bu protokol çerçevesinde başlatılması ve sürdürülmesi sporcularımız ve tüm okçuluk ailemizin sağlığının korunması açısından büyük önem taşımaktadır. 01 Haziran tarihi itibariyle başlatılacak okçuluk çalışmalarına bizde Ünye okçuluk olarak gerek açık hava gerekse salonlarda TOF Covid-19 Protokolü hükümlerine göre antrenman yapılacaktır. Bu yeni süreçte tüm sporculara çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.”

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı