Ünye 1957 Spor’da çift idman...

Haber Tarih : 11/09/2019
Toplam Okunma : 142

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4’üncü grupta mücadele edecek olan Ünye 1957 Spor, yeni teknik direktörü İmdat Musa Yıldırır ile çalışmalarını sürdürüyor.


Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde takımın başına getirilen teknik direktör Şirahman Berber’in sezonun başlamasına üç hafta kala takımdan ayrılmasının ardından, teknik direktörlük görevine getirilen İmdat Musa Yıldırır, takımla birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Cuma günü takımla birlikte ilk idmanına çıkan Yıldırır, antrenman öncesinde oyuncularla tanıştı. Yaklaşık 40 dakika oyuncularla birlikte toplantı yapan Yıldırır, daha sonra Ünye Cevizdere Tesisleri’nde takımın antrenmanlarına start verdi. Aralıksız olarak günde çift idman yapan yeşil-beyazlılar, lige en iyi şekilde hazır olmayı hedefliyor.

Ünye’yi hak ettiği yerlere çıkartacağız

Ordu temsilcisinde kulüp başkanı Hamza Alp, her geçen gün takımın daha iyi bir noktaya ilerlediğini belirterek, “Ligin başlamasına artık iki hafta kaldı. Takımımız yeni sezon hazırlıklarını teknik direktörümüz İmdat Musa Yıldırır nezaretinde sürdürüyor. Yeni hocamızla inşallah güzel işlere imza atacağız. Bunun için tüm gücümüzle çalışacağız. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Eksikliklerimizi lig başına kadar tamamlamayı ümit ediyoruz. İnşallah ligi iyi bir başlangıç yaparak, Ünye’yi hak ettiği yerlere çıkartacağız” dedi.

ORDU OLAY

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : YAMANER ECZANESİ

Fevzi Çakmak Mahallesi Onur Sokak No:33 Ünye

( Fevzi Çakmak Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 40 75

GÜNDÜZ-GECE : CAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Sokak No:22/B Ünye

( Eski Pazar Yeri - Merkez Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 543 323 95 72

Yayın Akışı