Ünye 1957 Spor Kulübü topbaşı yaptı.

Haber Tarih : 15/06/2020
Toplam Okunma : 578


Türkiye Futbol Federasyonunun normalleşme süreci ile 18 Temmuz itibariyle BAL Ligi maçlarını oynama kararı almasın ardından oyuncularını ve teknik heyetini toplayan Ünye 1957 Spor antrenmanlarına başladı.

Ünye Cevizdere tesislerinde antrenmanlarına başladı

18 Temmuzda başlayacak BAL ligi karşılaşmalara 5 hafta kala takımı topladıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran, “Ligin başlamasına 5 hafta kala oyuncularımızı çağırdık, teknik heyetimiz geldi.Takımımıza inancımız tam. Zor şartlarda aldığımız takımımızı ligde tutmak, düşürmemek üzere mücadele ediyoruz. Biz inandık oyuncu kardeşlerimize de inanıyorum”dedi.

Duruma göre seyircili maçlar oynanabilir

Vaka sayılarının düşmesi durumunda Futbol Federasyonun’nun, maçları seyircili oynatabileceğini işaret eden Yıldıran, “Federasyon’un Temmuz ayında lig başladığında vaka sayılarında artış olmazsa seyircili oynatma durumu var. Ama taraftarlarımız tribünlerde olsalar da olamasalar da yanımızda olmalarını istiyoruz. Bilindiği üzere Ünye’de birde bayan futbol takımımız var. Ona da ilgi gayet yoğun. Ünye’de spora ve futbola yoğun bir yatırım var. Bu noktada Ünye Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Spor İl ve İlçe Müdürlerimize, emeği geçen bizi yalnız bırakmayan tüm siyasi parti liderlerine Ünye’de spora sundukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bize inansınlar, güvensinler ve desteklerini bizden esirgemesinler”dedi.

4 tane final maçımız var

Lig başladığında oynanacak 4 karşılaşmalarının olduğunu belirten Yıldıran şunları kaydetti, “4 tane final maçımız var. Bunların hepsi de önemli ve bunlardan 2 tanesini içeride, 2 tanesi de deplasmanda oynayacağız. Oyuncularımızdan nikahı olan, izinli olanlar var. Bir tane futbolcumuz askere gitti. Bir oyuncumuz ise ailesi izin vermediği için gelemiyor. Oyuncularımızın büyük bir kısmı hocalarımız aradıklarında hemen geldiler. Diğerleri ise Çarşamba gününe kadar gelecekler.”

Her takımda gelmeyen oyuncular var

Kulüp Teknik Direktörü Deniz Önder ise yaptığı açıklamada,”Takımın tamamı henüz toplanamadı, izinli olan oyuncularımız, nikahı olan var. Onlarda 2 gün içinde toplanacak. Diğer takımları takip ediyoruz. gelmeyen oyuncuları var. Mazeret üreten, ailesinin göndermediği oyuncular var. Bizim oyuncularımızın hepsi çok karakterli, takımlarının yanında. Hepsi bu takımın ve bu camianın ne istediğini biliyor. 1957 Spor’unyerinin bu olmadığının farkındalar”dedi.

Yeni sezonda hedef; şampiyonluk…

Bu sezon oynanacak olan 4 kritik maçın ardından önümüzdeki sezon şampiyonluk hedefiyle sahaya çıkacaklarını ifade eden Önder, “Şuanda önümüzde kritik 4 tane maçımız var. Kimsenin şüphesi olmasın bu 4 maçı atlatacağız. Önümüzdeki sene şampiyonluk planını yapıyoruz. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Ünye 1957 Spor’laçok ilgili. Gelecek sene ile ilgili çok büyük projemizin olduğunu kendilerine ilettik.”diye konuştu. 


Ünye Kent Gazetesi

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

GÜNDÜZ-GECEYARISI : DOKUZEYLÜL ECZANESİ

Devlet Sahil Yolu No:461/A Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 333 00 18

Yayın Akışı