Ünye’de futbol Tanju Çolak’lı dostluk maçıyla başlıyor

Haber Tarih : 05/06/2020
Toplam Okunma : 409

Koronavirüsle mücadele kapsamında ara verilen futbol müsabakalarına Ünye’de anlamlı bir etkinlikle başlanıyor.


Ünye Madencilik sponsorluğunda ve Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcı Murat Ülgen önderliğinde Türk futbolunun efsanevi ismi Tanju Çolak’ın da yer alacağı dostluk maçı 9 Haziran’da..

Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirler kapsamında ara verilen futbol müsabakalarına Ünye’de anlamlı bir etkinlikle başlanıyor.

Ünye’de Madencilik ve Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcı Murat Ülgen’in iş birliği ile Ünye’de dostluk maçı düzenleyecek.

Sponsor; Ünye Madencilik

Ünye Madencilik sponsorluğunda 9 Haziran Salı günü oynanacak dostluk maçına, Türk futbolunun efsanevi ismi Tanju Çolak, başta olmak üzere, Trabzonspor’da forma giyen Dobi Hasan, Bursa ve Galatasaray’da forma giyen Ünyeli Murat Sözkesen gibi birçok ünlü futbolcu ile Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı karşılaşmada forma giymek üzere davet edilecek.

Ünye’nin tanıtımına katkı yapmak istiyoruz

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcı Murat Ülgen gazetemize yaptığı açıklamada, “9 Haziran Salı akşamı Ünye Madencilik ile birlikte halı sahada dostluk maçı düzenliyoruz. Vali Beyi, Büyükşehir Belediye Başkanımızı da davet edeceğiz. Ünye’mizin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla bu tür bir etkinlik düzenliyoruz” dedi.

Kadro çok renkli adlardan oluşuyor

Ülgen açıklamasında, “Türk futbolunun efsanevi futbolcusu, gol kralı Tanju Çolak, yıllarca Trabzonspor forması giymiş Dobi Hasan, Galatasaray ve Bursaspor’un unutulmaz isimlerinden Murat Sözkesen, Bursaspor kaptanı ve Milli Takım’da görev alan Ömer Kılıç ve birçok futbolcunun, siyasi ve bürokratın yer alacağı kadro ile karşılaşma düzenleyeceğiz” diye konuştu.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAĞLIK ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Büyük Cami Karşısı No:10 Ünye

( Büyük Cami Karşısı ) - 0 452 323 15 09

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı