Ünye'de halter sporu gelişiyor

Haber Tarih : 05/08/2019
Toplam Okunma : 148

Ünyeli Yusuf Fehmi Genç'in halterde dünya şampiyonu olması Ünyeli gençler arasında haltere karşı ilgiyi artırdı.  Ünye’de antrenör Cumali Tekin nezaretinde gençlere halter eğitimi veriliyor. Halter branşında ilerlemeleri için yoğun çaba sarf edilen gençler, geleceğin haltercileri olmak için ter döküyor. 

Ünyeli Yusuf Fehmi Genç'in halterde dünya şampiyonu olması Ünyeli gençler arasında haltere karşı ilgiyi artırdı.  

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce organize edilen Yaz Spor Okulu, tüm hızıyla devam ediyor. Her spor branşında eğitimlerin verildiği Yaz Spor Okulları’nda gençlere halter çalışmaları da yaptırılıyor.

Yaz spor okulları kapsamda Ünye’de antrenör Cumali Tekin nezaretinde gençlere halter eğitimi veriliyor. Halter branşında da iddialı bir konuma gelmeleri için yoğun çaba sarf edilen gençler, geleceğin haltercileri olmak için ter döküyor.

Ünye Spor Salonu’ndaki kurslara Melihcan Günay, Yusuf Dursunoğlu, Emirhan Ay, Nurten kuyumcu, Melike Şimşek ve Ümit Varilci katılıyor.

Ordu Olay


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı