Ünye Futbol Kulübü logosunda değişikliğe gitti.

Haber Tarih : 28/07/2020
Toplam Okunma : 412

Ünye’de 2014 yılından bu yana futbol ve atletizm branşlarında başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren, Ünye’nin mavi-siyahlı altyapı kulübü olan Ünye Futbol Kulübü logosunda değişikliğe gitti.


Ünye’de kurulduğu 2014 yılından bu yana futbol ve atletizm branşlarında başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren, Ünye’nin mavi-siyahlı altyapı kulübü olan Ünye Futbol Kulübü logosunu değiştirdi.

Ünye Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Serdar Ocak, insanların kulüplerini “ÜFK” kısaltması ile tanımladıklarını belirterek, yeni logo ile bu ifadenin bir marka olması adına değişikliğe gittiklerini söyledi.

-“ÜFK harflerinin ön planda olduğu logo yaptık”-

Yönetim kurulu kararı ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun onayıyla, artık yazılı ve görsel yayın organlarında kulübün yeni logosunun kullanılacağını ifade eden Ocak, şu açıklamayı yaptı:

“Kulübümüz geçtiğimiz altı yıl içerisinde başarılı faaliyetleri ile tanınırken, ÜFK şeklinde adından daha çok söz ettirdi. Bizde bu kısaltmanın bir marka olması yolunda bir çalışma yapmaya karar verdik. Uzun zamandır devam eden çalışmalarımız sonucunda ÜFK harflerinin ön planda olduğu, sade ancak modern ve dinamik çizgilerden oluşan bir logo çalışması yaptık. Birkaç farklı dizaynda yaptığımız çalışmalarımızı sporcularımızın ve velilerimizin görüşüne sunduk. Ardından kulübümüzün mavi-siyah-beyaz renklerini içeren ve ÜFK harflerinin ön planda olduğu daha çok beğenilen bugün paylaştığımız logomuzu yönetim kurulu kararı ile kullanmaya karar verdik. Yeni logomuzla “ÜFK” adının bir marka olması için daha çok çalışarak Türk sporuna hizmet etmeye devam edeceğiz. Camiamıza hayırlı, uğurlu olsun. Tüm amatör spor ailesinin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederiz” dedi.

Ünye KENT Haber

 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı