Ünye Gücü FK’dan Kongre Adımı

Haber Tarih : 04/09/2018
Toplam Okunma : 191


Ünye’nin ilk ve tek kadın futbol takımını kurarak geçtiğimiz sezon 3.Lig’de ilçemizi başarı ile temsil eden Ünye Gücü Futbol Kulübü olağanüstü genel kurula giderken süreçle ilgili olarak açıklamada bulunan Basın Sözcüsü ve Kadın Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla, “kongremizden çıkacak yeni bir yönetim kadrosu ile Ünye’de özellikle Kadın Futbol takımımızın hedefleri büyüyecek, alt yapıda önemli çalışmalar vücuda gelecek” dedi.

 

Ünye Gücü FK basın sözcüsü ve Kadın Futbol Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla açıklamasında kongre kararı ile ilgili olarak şunları kaydetti: “İki yıl önce kurucu üye arkadaşlarımızla Ünye’de eski bir kulübün ismini yaşatmak üzere dernek kuruluşunu yaptığımız Ünye Gücü Futbol Kulübümüz ile ilgili olarak geçtiğimiz Ağustos ayının 25’inde olağanüstü genel kurul kararı almış bulunuyoruz. Bu anlamda Genel Kurul üyelerimizi telefonla arayarak ve SMS ile bilgilendirerek 8 Eylül Cumartesi günü yapacağımız kongreye davet ettik. Kulüp olarak Ünye’de futbol erkekler kategorisinde alt yapı çalışmalarıyla başladığımız kulüp faaliyetlerimize ilaveten bir ilki gerçekleştirerek Ünye’nin ilk ve tek kadın futbol takımını sahaya indirdik. Geride kalan süreçte de kadın futbol takımımızı 3.Lig’e taşıyarak geçen sezon ligdeki ilk tecrübemizi yaşadık. Ünye’ye kadın futbolunu önce tanıttık, sonra da sevdirdik. Ünye’nin gündemine Ünye 1957 Spor’dan sonra Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımını en güzel şekilde taşımayı başardık. Zorlu bir süreci geride bıraktık ve Ünye’nin projesi olarak gördüğümüz kadın futbolunda yeni bir aşamaya geçmemiz gerektiğine inandığımızdan bir kan değişikliğine gitmek gerekli oldu. Yönetim Kurulu olarak her geçen gün büyüyen kulübümüzde görev değişikliğine olan ihtiyaca istinaden olağanüstü genel kurul yapma kararı aldık. 8 Eylül Cumartesi saat 16.00’da Ünye Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı toplantı salonunda yapacağımız olağanüstü genel kurulumuz çoğunluk sağlanamazsa bir hafta yine aynı saatte aynı yerde yapılacak. Kongremiz şimdiden hayırlı olsun. İnşallah, kongremizden çıkacak yeni bir yönetim kadrosu ile Ünye’de özellikle Kadın Futbol takımımızın hedefleri büyüyecek, alt yapıda önemli çalışmalar vücuda gelecek”

Ünye Gücü FK, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 8 Eylül 2018 Cumartesi saat 16.00’da Ünye Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı toplantı salonunda yapılacak. Kongrede çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 15 Eylül 2018 Cumartesi günü yine aynı salonda ve aynı saatte çoğunluk aranmaksızın olağanüstü genel kurul toplantısı yapılacak.

SPOR AKSİYON                                                         Canlı Yayın Dinle


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GERÇEKER ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:18/A Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 310 13 33

Yayın Akışı