Ünye Gücü FK Kalecisi Tuğra Yeşilyurt Beşiktaş’ta!

Haber Tarih : 26/09/2018
Toplam Okunma : 161


Ünye'de futbol alt yapı çalışmalarında 5 yıldır fark yaratan Ünye Futbol Akademisi, özverili çalışmalarının karşılığını aldı. Ünye Futbol Akademisi’nde yetişen, Ünye Gücü Futbol Kulübü altyapı kalecisi Tuğra Yeşilyurt, Beşiktaş Kulübü seçmelerini kazandı.

Ünye Futbol Akademisi’nde yetişen, Ünye Gücü Futbol Kulübü altyapı kalecisi Tuğra Yeşilyurt, Ünye’nin gururu oldu. Yeşilyurt, Beşiktaş Kulübü seçmelerini kazandı

Ünye Futbol Akademisi Koordinatörü ve Ünye Gücü Futbol Kulübü Teknik Direktörü Muhammet Kışla, Tuğra Yeşilyurt’un kendilerini gururlandırdığını ifade ederek, şöyle konuştu:

“2007 doğumlu kaleci Tuğra Yeşilyurt, İstanbul'da Beşiktaş alt yapı seçmelerini hem de ilk günde kazanarak bize büyük bir gurur yaşattı. Biz ona güvendik, o da bizi başarısıyla onurlandırdı. Ünye'den Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş Kulübüne Ünye Futbol Akademisi ve Ünye Gücü Futbol Kulübü etiketiyle hem de 12 yaşında kaleci vermek, teknik ekibimizin, kulüp yönetimimizin, Tuğra'mızın ve babası Sedat Yeşilyurt'un ortak başarısı oldu. Gerek Ünye Futbol Akademisi'nde gerek de Ünye Gücü FK takımımızda Tuğra'nın yeteneğini işleyen, antrenmanlarında ve özel çalışmalarında ona rehberlik eden antrenörlerimiz başta Bünyamin Yılmaz hocamız olmak üzere, Furkan Bektaş hocamıza ve yine önceki yıllarda görev yapan Orhan Dalgıç, Adnan Dönmez hocalarımıza emekleri için çok teşekkür ediyorum. Tuğra'ya başarılar diliyoruz. Onun yeteneğine güveniyor ve başaracağına inanıyoruz.”

SPORAKSİYON


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı