Ünyespor, Önder Hoca ile Çarşamba’ya hazırlanıyor

Haber Tarih : 19/03/2020
Toplam Okunma : 297

Ligin bitimine 4 hafta kala teknik direktörlüğe Önder Demir’i getiren Ünyespor yönetimi Pazar günü oynanacak Çarşambaspor maçının hazırlıkları için Önder hocaya görev verdi.


Ünyespor, Önder Hoca ile Çarşamba’ya hazırlanıyor 

Teknik Direktör Önder Demir takım ile ilk antrenmanına Ünye Şehir Stadı’nda çıktı.Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Önder Demir yaptığı açıklamada, “Önceki akşam takımla bir toplantı yaptık ve bizlerin neler beklediğiyle ilgili konuşma gerçekleştirdik. 4 haftalık zorlu bir sürecimiz var. Ayhan Hocamı bu işi beraber yapmak için aradım ve kendisi sağ olsun hiçbir karşılık beklemeden 2 saat içinde buraya gelerek takımla antrenmana çıktı. Önümüzde zor bir süreç var ancak biz bu süreci oyuncu arkadaşlarımızla beraber atlatacağız. Bundan kimsenin bir şüphesi olmasın.

Bu camia bu ligi zaten hak etmiyor

Bu seneyi böyle bitirip Allah izin verirse seneye çok farklı bir Ünye 1957 Spor’u burada farklı hesaplar konuşurken göreceğiz. Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu bir virüs olayı var ve bundan dolayı bütün maçlar seyircisiz oynanacak. Taraftar desteğinden yoksun olacağız. Ancak şartlar ne olursa olsun bu ülkemizin aldığı bir karar ve bunun arkasında duracağız. Bizim için bahane yok, şuan bahane zamanı değil. Pazar günü oynayacağımız Çarşambaspor maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Eski maçların verilerini aldık, hocalarımızla konuştuk. Cezalı ve sakat oyuncularımız var ancak maç gününe kadar sakat futbolcularımızın yetişeceğini düşünüyorum. 4 tane savaş niteliğinde maçımız var ve herkes olayın ciddiyettindedir. İnşallah başaracağız.” dedi.

Seneye bu takımı şampiyon yapmak istiyoruz

Teknik Direktör Önder Demir’in isteği ile takıma katılan yardımcı hoca Ayhan Bayraktar ise “Önder Hocam Ünye’de ihtiyaç olduğunu ve gelmemi rica etti. Bende onu kırmadan buraya geldim. Çünkü Ünye’nin potansiyelini biliyoruz. Yıllarca burada futbol oynadım. Ünyespor’un bu yerleri hak etmediğine inanıyorum. İnşallah Önder hocam ile beraber bu sene ligde kalıp seneye de bu takımı şampiyon yapmak istiyoruz. Zor bir süreç içerisindeyiz ve bu zorlu süreçte taşın altına biz vücudumuzu koymaya geldik. Ünye halkının da buna inanmasını istiyorum ve desteklerini bekliyorum. Ancak maçlar virüs nedeniyle seyircisiz oynanacak. Önümüzdeki 4 maçı atlatıp bu sene ligde kalıp önümüzdeki sezona bakmak istiyoruz.” diye konuştu.

Esnaf Mustafa Efe’den tatlı ikramı

Ligde kalma mücadelesini sürdüren Ünye 1957 Spor’a her hafta Ünyeli esnafların da desteği sürüyor. Bu hafta Mustafa Efe futbolcu ve teknik heyete tatlı ikramında bulunarak hafta sonu oynanacak karşılaşma öncesi moral verdi. Futbolcular, ikramda bulunan esnaf Mustafa Efe’ye teşekkür etti.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı