Yeni Orduspor’da kongre ertelendi

Haber Tarih : 05/08/2019
Toplam Okunma : 122

TFF 3’üncü lig 1’inci grupta mücadele edecek olan Yeni Orduspor’da, olağanüstü kongre, çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi.


TFF 3’üncü lig 1’inci grupta mücadele edecek olan Yeni Orduspor’da, dün yapılması planlanan olağanüstü kongre, çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. Mor-beyaz-siyahlılar kongresini, 10 Ağustos’ta çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirecek. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Yeni Orduspor Kulübü arasında yaşanan ‘destek’ geriliminin ardından Av. Uğur Çelenk başkanlığında yönetim, olağanüstü kongre kararı aldı. Büyükşehir Belediyesi’nin kulübe destek olmadığı gerekçesiyle kongre kararı alan mor-beyaz-siyahlılarda dün yapılması planlanan kongre yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 10 Ağustos’a ertelendi. Ordu temsilcisi, bu tarihte çoğunluğa bakılmaksızın kongresini gerçekleştirecek. 

Başkan adayı yok 

80 delegesi bulunan Yeni Orduspor’a resmi olarak bir talipli çıkmadı. Mevcut yönetimin aday olmayacağı kongrede başkan adayının çıkmaması halinde kulübün kayyuma kalacağı bildirildi. 

Öte yandan Yeni Orduspor’da 10 Ağustos’ta çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek olan kongre saat 13.00’te Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde yapılacak. 

 Ordu Olay

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı