Yıldıran; “ Şuanda görüştüğümüz 8-10 tane oyuncu var”

Haber Tarih : 24/08/2020
Toplam Okunma : 623


Mevki ve ihtiyaca göre oyuncu alacaklarını belirten Ahmet Yıldıran; “Bu kapsamda transfer düşünüyoruz. Şuanda görüştüğümüz 8-10 tane oyuncu var” dedi.

Yıldıran, bu sezon takımda Ünye’nin çocuklarının da forma giyeceğini ifade ederek, yakın zamanda Ünye’nin çocukları için bir seçme yapacaklarını söyledi.

Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yıldıran, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile görüşmeleri neticesinde bu sezon için devam kararı almalarının ardından transfer çalışmalarını başlattıklarını belirterek; “Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi korkulu rüya yaşanmaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Belediye Başkanımızla, ilçe Başkanımızla yaptığımız istişareler sonucunda takımımızın bir önce transferlere başlaması kararı aldık”dedi.

Takımımız geç kalmasın istedik

2020-2021 sezonu için transfer sezonunu açtıklarını ifade eden Ahmet Yıldıran, “Liglerin Ekim ayının 15-17 gibi oynanması tasarlanıyor. Ama tabi ki TFF henüz bir şekillendirme yapamadı. Bizde bu bağlamda takımımız geç kalmasın, diye transferlerimize başladık. Şuanda Kaleci Enes kardeşimiz, defansta Serkan Mutlu kardeşimizle anlaştık. Yine defansta Taha kardeşimizle görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra Ayhan ve Önder hocalarımızın görüştüğü oyuncular var. Mevki ve ihtiyacımıza göre oyuncu alacağız, bu kapsamda görüşüyoruz. Şuanda görüştüğümüz 8-10 tane oyuncu var”dedi.

Ünye’nin çocuklarına forma giydireceğiz

Bu sezon Ünye’nin çocuklarının da 1957 Spor’da forma giyeceğini vurgulayan Başkan Yıldıran, “Ünye’nin çocuklarının bize faydalı olanları takımın içinde görmek istiyoruz. Hocalarımızın nezaretinde Ünye’de bir seçme yapmayı düşünüyoruz. Bunun tarihini önümüzdeki günlerde duyuracağız. Tarihi şuanda henüz belli değil”diye konuştu.

Hata yapmak istemiyoruz

Yönetim olarak geçmişteki hataları tekrarlamayacaklarının altını çizen Yıldıran şunları kaydetti, “Yönetim olarak hedefimiz geçmişte yapılan hataları yapmadan, kulübü maddi ve manevi anlamda ekonomik olarak çok zor durumda bırakmadan akıllıca transfer yapmak. Kulübe çok maliyet getirmeyen transferler yapmaya çalıyoruz. Afaki paralar harcamadan iyi bir takım kurmayı amaçladık. Başarıya aç, Ünye 1957 Spor’u bir vitrin ve basamak olarak kullanabilecek, takımı hedefe götürebilecek, forma aşkı için mücadele edecek, bu şehir için oynayabilecek futbolcularla çalışmak istiyoruz.”

Zeki, çevik ve ahlaklı sporcular istiyoruz

Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaksını severim” sözünü kendilerine düstur edindiklerini söyleyen Yıldıran açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “Futbolcunun ahlaklı ve terbiyeli olması bizim birinci kriterimiz. Çünkü parayı verdikten sonra her tarz oyuncu alabiliyorsun. Ama ahlak, samimiyetin, dostluğun olmadığı yerde başarı uzak kaçıyor. Bu yüzden oyuncularımızın ahlak yapısına çok önem veriyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaksını severim’ sözünü kendimize düstur edindik.” 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı