YILDIRAN "Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın"

Haber Tarih : 07/03/2020
Toplam Okunma : 455


Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın

8 Mart Pazar Günü Ünye Şehir stadında oynayacakları Görele karşılaşması öncesinde açıklama yapan Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran, 11 futbolcunun sahada mücadele ettiğini ifade ederek 12. Oyuncu olarak da taraftarların tribünde gereken mücadeleyi etmesini istedi.

Başarı olursa tarafta birlikte olacağını ifade eden Yıldıran, taraftarları Pazar günü oynanacak Görele maçına davete etti.

Takım gayet iyi, kendi içinde uyumlu

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran yaptığı açıklamada, “Lige iyi bir başlangıç yapmıştık. Geçtiğimiz haftalardaki iki galibiyet bizim mutlak hedefimizdi. Oyuncularımızda bunun bilincinde. Şuanda takımın moral motivasyonu çok iyi. Sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Sadece stoper İbrahim kardeşimiz sakatlığı dolayısıyla şehir dışına gitti. Kulüpte güzel bir arkadaşlık ortamı var. Kendileri Ünye’yi sevdiklerini her fırsatta ifade ediyorlar. Seneye de anlaştıkları takdirde Ünye’de kalmak istediklerini ifade ediyorlar.”dedi.

Taraftar desteğine çok ihtiyacımız var

Taraftarın tribündeki 12. oyuncu ve güç olduğunu ifade eden Yıldıran, “Yönetim olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Taraftarımızda bizi sahipsiz bırakmasınlar. Onlar takımın arkasında 12. Oyuncu olarak her zaman tribünde yanımızda olsunlar. Rakip takıma gereken baskıyı yapsınlar, oyuncu sıkıştığı yerde oyuncunun moralini yükseltecek desteği versinler istiyoruz. Özellikle bu hafta ki rakibimiz Görele’yi yendiğimizde 4 takımın altımızda kalacağını ve rakiplerimizin hepsi ile ikili averajda üstünde olduğumuzu bilsinler ve bizi yalnız bırakmasınlar“diye konuştu.

Şehrin yöneticileri yanımızda

Başarı olursa taraftarla birlikte olacağını vurgulayan Yıldıran şunları kaydetti, “Taraftarımız bayan, çocuk tribünde olsunlar. Kaymakam, Belediye Başkanımız zaman zaman yoğunlukları dolayısıyla maçlara gelemiyor. Taraftarlarımız bilsinler Kaymakamımız, Belediye Başkanımız her zaman bu takımın yanında. Bizi sahipsiz bırakmıyorlar. Taraftar her şeyin üstündedir. Bunu özellikle Boyabat maçında gördük. Rakip takım o coşkuyu gördüler, o baskıyı yediler. Oyuncularımızda da farklı bir motivasyon oluştu.”

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı