BRÜT :00.00
Gündem
11.6.2018
Ünye’ye spor havzası ve yüzme havuzu
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Haberi Paylaş
Ünye’ye spor havzası ve yüzme havuzu
Bu Haberi Beğendiniz mi ?
Evet  Evet Haberi Beğendim Hayır  Haberi Beğenmedim
Evet 0 Hayır 0
İlk Yorumuz Siz Yazın

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye’de sportif faaliyetlerin geliştirilmesi için yapılacak olan çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, Ünye’ye havuz ve spor havzası müjdesini verdi.

-“Arazi ile ilgi tahsis işlemlerimizi bitirdik”-

Cevizdere’yi spor havzasına dönüştüreceklerini ifade eden Başkan Çamyar, “Biz Cevizdere havzasını spor havzası olarak tasarlıyoruz. Orada şu anda Ünyespor’a kalıcı bir tesis yapma proje çalışmamız var ve bunun içerisinde de havuz çalışması yapılıyor. Arazi ile ilgi tahsis işlemlerimizi bitirdik. Anca proje maliyet itibari ile bakıldığında 5 milyonluk bir proje. Spor toto ve federasyondan bununla ilgili çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi.

-“Ünye’nin bir havuza ihtiyacı var”-

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Çamlık için planladığı projeden sadece havuz ve cafe bölümünün Çamlığa yapılacağını belirten Başkan Çamyar, havuzun Ünye için bir ihtiyaç olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“Yüzme havuzu ile ilgili bölüm Büyükşehir Belediyesi’nin projesi başlasaydı, şimdiye kabası bitmiş olacaktı. Ordu Büyükşehir Belediyemizin projesi vardı, Bungalov evler olmasın ama ana proje olsun noktasında Kent Konseyimiz ile beraber projenin bir ayağına biz itiraz etmiştik.Geldiğimiz noktada ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız ‘Ünye böyle istiyorsa biz sıcak bakarız’ diyor. O projede -1’de yüzme havuzu, fıtnees, sauna var. Üst katta ise cafe-restoran olarak kullanılan bir proje var. Ancak bunun bu dönem içerisinde ihalesi yapılır mı onu bilemiyoruz. Ama mutlaka Ünye’nin bir havuza ihtiyacı var. Bu Çamlık’ta olmazsa Cevizdere’de olacak.”

Ünye KENT HaberBu Haber 474 Defa Okundu
Toplam 0 Yorum Bulunmaktadır
Yorum Yaz Bu habere henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Yorum Yaz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

PAZARTESİ

--
--
--
Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor, Yerel ve Genel Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor
1
Fatsa Belediyespor´un Yeni Başkanı İbrahim Eroğlu
2
Dünyanın En İyi 32 Okçusu Samsun´a Geliyor
3
Ünye 1957 Spor´dan İddialı Başlangıç! 1-3
4
1957 Spor’da hedef şampiyonluk
5
Cevizdere Spor Tesisleri Yenileniyor
Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin