BRÜT :00.00
Gündem
13.6.2018
Cumhurbaşkanımızın İlimizi Ziyaretine İlişkin Tedbirler Görüşüldü
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Haberi Paylaş
Cumhurbaşkanımızın İlimizi Ziyaretine İlişkin Tedbirler Görüşüldü
Bu Haberi Beğendiniz mi ?
Evet  Evet Haberi Beğendim Hayır  Haberi Beğenmedim
Evet 0 Hayır 0
İlk Yorumuz Siz Yazın
Vali Seddar Yavuz başkanlığında yapılan toplantıda, 18 Haziran 2018 tarihinde ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretine ilişkin alınması gereken tedbirler görüşüldü.
 
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcıları Ekrem Yaman, Adem Öztürk, Turgut Subaşı, Bayram Gale, Ahmet Arık, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer ve daire müdürleri katıldı. 
 
Toplantının açılışında bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, “Daha önce gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimine yönelik alınması gereken tedbirleri defaten görüşmüştük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 18 Haziran günü ilimizi şereflendirecek. Bu vesileyle kamu kurum ve kuruluşlarımızın kendi görev alanı ile ilgili konularda alması gereken tedbirleri görüşmek bir araya geldik. Kurumlarımızın, yapmaları gereken işleri ve almaları gereken tedbirleri hassasiyetle takip etmelerini sonuçlandırmalarını bekliyoruz" dedi.
 
Cumhurbaşkanının ilimizi ziyareti programında herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesini isteyen Vali Yavuz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelişi, bizim için onur ve şeref meselesidir. Bu şehir, Sayın Cumhurbaşkanımızı, şanına yakışır bir şekilde karşılayacak ve uğurlayacaktır. Biz de gerekli her türlü tedbiri alacağız. Herhangi bir eksiklik, aksaklığa meydan vermeden inşallah bu ziyaretin iyi geçmesini sağlayacağız” diye konuştu.


Bu Haber 78 Defa Okundu
Toplam 0 Yorum Bulunmaktadır
Yorum Yaz Bu habere henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Yorum Yaz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

PAZARTESİ

--
--
--
Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor, Yerel ve Genel Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor
1
Fatsa Belediyespor´un Yeni Başkanı İbrahim Eroğlu
2
Dünyanın En İyi 32 Okçusu Samsun´a Geliyor
3
Ünye 1957 Spor´dan İddialı Başlangıç! 1-3
4
1957 Spor’da hedef şampiyonluk
5
Cevizdere Spor Tesisleri Yenileniyor
Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin