BRÜT :00.00
Gündem
12.10.2018
“GÜÇ BİRLİĞİ, İŞ BİRLİĞİ VE EL BİRLİĞİ İLE HİZMET KERVANIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Haberi Paylaş
 “GÜÇ BİRLİĞİ, İŞ BİRLİĞİ VE EL BİRLİĞİ İLE HİZMET KERVANIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”
Bu Haberi Beğendiniz mi ?
Evet  Evet Haberi Beğendim Hayır  Haberi Beğenmedim
Evet 0 Hayır 0
İlk Yorumuz Siz Yazın

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ve beraberindekileri ağırladı.

 

Ziyaretten duyduğu mutluluğu belirten Başkan Tekintaş, “İnanıyorum ki güç birliği, iş birliği ve el birliği ile hizmet kervanımıza devam edeceğiz” dedi.

 

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “HİZMET KERVANININ İLERLEMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

 

Büyükşehir Belediyesi olarak muhtarlarla birlikte hizmet kervanını yürütmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak sizleri burada ağırlamak bizler için büyük bir mutluluk. Yapacağımız istişare ile Altınordu’nun Büyükşehir hizmetleri açısından hangi aşamada olduğunu değerlendireceğiz.  İnanıyorum ki güç birliği, iş birliği ve el birliği ile 4,5 yıldır sürdürdüğümüz hizmet kervanının bundan sonraki süreçte de aksamadan ilerlemesini sağlayacağız. Bu zamana kadar yaptığımız hizmetlerin milletimiz tarafından doğru anlaşıldığına ve onların duasını aldığımıza inancımız tam. Bu zamana kadar bizimle birlikte yol aldığınız ve bundan sonra da desteğinizi sürdüreceğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

BAŞKAN YAŞAR TEMEL,“BAŞKAN TEKİNTAŞ MUHTARLARI KENDİSİNE SAMİMİ BİR ÇALIŞMA ARKADAŞI OLARAK GÖRÜYOR ”

 

Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ise Başkan Tekintaş’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Başkan Engin Tekintaş’ın dava adamlığından ödün vermeden yaptığı hizmetlerin bilincindeyiz. Bugüne kadar yaptığı bütün görevlerde şehrimize önemli katkılar sundu. Bundan sonrada Ordumuz adına güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. Muhtarları kendisine samimi bir çalışma arkadaşı olarak gördüğünü biliyoruz. Bundan sonrasında ise Ordu’nun 19 ilçesindeki bütün muhtarlara da aynı samimiyetle ve hiçbir ayrım yapmadan bakacağından kuşkumuz yok. Biz siyaset değil samimiyet için buradayız. Başkanımıza bundan sonraki bütün süreçte ve yapacağı bütün görevlerde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.Bu Haber 50 Defa Okundu
Toplam 0 Yorum Bulunmaktadır
Yorum Yaz Bu habere henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Yorum Yaz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

PAZARTESİ

--
--
--
Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor, Yerel ve Genel Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor
1
Fatsa Belediyespor´da Gölcükspor Galibiyetinin Sevinci Yaşanıyor
2
BU ŞEHİRE MORAL VERDİK
3
Ünye 1957 Spor Amasya´dan net skorla döndü.
4
Gözler Meye´de olacak!
5
“Taraftarlarımızla Birlikte Başaracağız”
Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin