Ordu'lu genç, arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Haber Tarih : 08/04/2019
Toplam Okunma : 247


Ordulu genç cinayete kurban gitti. Ordu Altınordu Gerce Mahallesi nüfusuna kayıtlı 22 yaşındaki Akın Kovan, ekmek parası için gittiği Düzce'de çalıştığı işyerinde nedeni henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı bıçaklanarak öldürüldü.

Düzce'ye bağlı Çerkeztaşköprü köyündeki ekmek fırınında meydana gelen olayda fırında çalışan 19 yaşındaki Akif Korkmaz ile 22 yaşındaki Akın Kovan arasında, dün sabah henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından fırından ayrılan ve gece gelen Akif Korkmaz, burada bulunan Akın Kovan'ı sopayla vurarak, yere düşürdükten sonra 15 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan Kovan, ağır yaralandı.

Çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık görevlileri, Kovan'ı ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Olayın ardından kaçan katil zanlısı Akif Korkmaz’ı yakalamak için güvenlik güçlerinin çalışmaları devam ederken, olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Ekmek parası için gurbet elde cinayete kurban giden 22 yaşındaki Akın Kovan’ın cenazesi ise Adlı Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsinin ardından Ordu'ya getirilecek ve Altınordu’nun Gerce Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı