Başkan COŞKUN "Bir çağrıda bulunmak istiyoruz!"

Haber Tarih : 18/12/2020
Toplam Okunma : 821

Her yıl çeşitli dallarda ‘en iyi’, ‘en başarılı’ adlara verilen ödüllerin bun yıl pandemiyle mücadelede şehit olan sağlıkçılara ve onların ailelerine verilmesi çağrısı yapıldı.


Ordu Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun, bir çağrıda bulunmak istediklerini belirterek, her yıl çeşitli dallarda ‘en iyi’, ‘en başarılı’ adlara verilen ödüllerin bu yıl pandemiyle mücadelede şehit olan sağlıkçılara ve onların ailelerine verilmesi istediklerini ifade etti.

Sağlıkçılar ödüllendirilsin…

Başkan Ali Coşkun konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “Ülkemizdeyıl içinde yaptıkları işte en başarılı olmuş sinema sanatçılarına, müzisyenlere, sanatçılara , televizyon programı yapımcılarına, edebiyatçılara, bilim insanlarına verilecek yılın en iyi ödüllerinin bu yıl onlardan özür dileyerek diyoruz ki; bu ödülleri bu sene pandemide şehit olan sağlıkçılara, doktorlara, hemşirelere, onların ailelerine verin.

Eminim sanatçılarımız, bilim adamlarımız da buna hoşgörü göstereceklerdir

Bu sene pandemiyle dönen dünyadakien iyi ile başlayan tüm ödülleri gelinsizin sağlığınız için pandemi ile savaşıp hayatını veren, güzel ülkemizin fedakarsağlık ordusuna verin. Antalya Altın Portakal Film Festivali ödüllerini, Yeşilçam ödüllerini, Sedat Simavi ödüllerini, Altın Kelebek ödüllerini ve daha bir sürü değerli yarışmaların ödüllerini bu yıl, gelin sağlık ordusunun kahramanlarına, şehitlerine verin. Bu ödüller bu sene hayatımızın gerçek kahramanlarına gitsin, bu konuda eminim değerli sanatçılarımız ve bilim adamlarımız da buna hoşgörü göstereceklerdir.”

Ünye KENT Haber

 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı