"CAN AZERBAYCAN'A BİR MEKTUBUM VAR " kampanyasına Ünye’den de destek geldi.

Haber Tarih : 22/12/2020
Toplam Okunma : 611


Kastamonu Valiliği ve Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu İl Başkanı Berat Satıoğlu 'nun yürüttüğü "CAN AZERBAYCAN'A BİR MEKTUBUM VAR " kampanyasına Ünye'den Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Onursal Başkanı Adnan Sobi’de mektup göndererek destek verdi.

Sobi mektubunda şunları yazdı;

İki Beden Bir CAN, Yaşa AZERBAYCAN

Dün olduğu gibi bugünde kalbimiz sizler için atarken, her niyazımızda Yüce Rabbimize duamız Zaferle sonuçlanacak olan vatan savunmanız olmuştur.

              Mesafelerimiz uzak olsada, her bir Askerimizin kalbi kadar yakın olan dualarla cephelerde adeta bizlerde savaştık. Tıpkı Ebabil kuşları misali İnsansız hava araçlarımızın attığı her bomba bizleri onurlandırmıştır. Kardeş Vatan Azerbaycan Erlerimizin her bir adımı bizim adımımız, her nefesi bizim nefesimiz olmuştur.

           Ve bu zafer göstermiştir ki, uzakları yakın eden, kardeşin kardeşe olan duası göklere yükselerek, yer yüzüne zafer olarak inmiştir. Bir Türk olarak, Onur duydum, gurur duydum, ve sayın Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev'in zafer konuşmasıyla şeref duydum.

              Bu kutlu ve mukaddes mücadelede vermiş olduğumuz Şehitlerimize Yüce Rabbimden Rahmet, Gazilerimize Yüce Rabbimden Şifalar dilerken, şerefli Ailelerimize hürmet, minnet ve en kalbi selamlarımı gönderiyorum.

Selam sana CAN AZERBAYCAN

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı