“Gülen Samet” için Terme'de yardım kampanyası

Haber Tarih : 14/02/2020
Toplam Okunma : 262


Samsun’un Terme ilçesinde yaşayan 2 yıllık evli Samet Sarıoğlu, 1 yıldır beynindeki tümörle mücadele ediyor. 2 aydır vücudunun sol tarafına yarı felç vuran Sarıoğlu’nun sevenleri, sosyal medyada başlattıkları yardım kampanyasıyla ameliyat masraflarına destek çıkmaya çalışıyor.

Özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan ve 7 aylık bebeğine kavuşmayı bekleyen 30 yaşındaki Samet Sarıoğlu, Samsun’da, Ankara’da ve İstanbul’daki uzman doktorlarla görüşerek ameliyat kararı aldığını ancak maddi imkansızlıklardan ötürü ameliyat olamadığını belirtti. Halk arasında “Gülen Samet” olarak da tanınan Samet Sarıoğlu İHA muhabirine yaptığı açıklamada, beynindeki tümörün gün geçtikçe büyüdüğünü ifade ederek, “2 yıl önce baş ağrısını ve baş dönmesini şiddetle yaşamaya başladım. Hastaneye gittiğimde kimi doktor tansiyon, kimisi de ilerlemiş sinüzit vakası, dedi. Hastaya doğru teşhis konulmasının ne kadar önemli olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum” diye konuştu.

Beynindeki tümörün sinir dokularına yakın olduğundan ötürü istemsiz hareketlerde bulunduğunu vurgulayan Sarıoğlu, “Dengemi kaybetmiş durumdayım. Oturduğum yerden bir an kalkıp karşı koltuğa geçiyorum. Bunu farkında olmadan yapıyorum. Vücudumun sol tarafında yarı felç durumu gerçekleştiği için sol kolumda ve sol bacağımda istemsiz hareketler oluşabiliyor. Bunun yanı sıra ani gülmelere de maruz kalabiliyorum” şeklinde konuştu.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : CAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Sokak No:22/B Ünye

( Eski Pazar Yeri - Merkez Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 543 323 95 72

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

Yayın Akışı