Kasapoğlu, hastaneleri ziyaret etti

Haber Tarih : 08/09/2019
Toplam Okunma : 288

Kasapoğlu, hastaneleri ziyaret etti. İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Ünye ve Akkuş Devlet hastanelerini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.


Beraberinde Kamu Hastaneleri Başkanı Uzm. Dr. Mesut Saka ve Acil Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Ali Altınbaş ile birlikte hastane ziyaretlerini gerçekleştiren İl Sağlık müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu, hastane idarecilerinden ilk olarak Hastanelerle ilgili bilgi alırken, sonrasında hizmet veren birimleri gezerek, yerinde gözlem yaptı.

Ünye Devlet Hastanesinde Başta Acil Servis olmak üzere Yoğun Bakım Üniteleri ve bazı servislerde incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, ziyarette Başhekim Vekili Murat Çiçek olmak üzere, hastane çalışanları , hasta ve yakınları ile sohbet etti.

Ünye Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından Akkuş Devlet Hastanesine geçen İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

Yayın Akışı