Kuzey Yıldızı'ndan zorunlu açıklama...

Haber Tarih : 15/08/2019
Toplam Okunma : 219

Çekimi Ordu'da yapılan Kuzey Yıldızı adlı televizyon dizisi adına oyuncu temin etme adına insanlardan para alındığına ilişkin olarak dizinin çekimini yapan Trabzon Casting firması açıklama yapma gereği hissetti.


Çekimi Ordu'da yapılan Kuzey Yıldızı adlı televizyon dizisi adına oyuncu temin etme adına insanlardan para alındığına ilişkin olarak Kuzey Yıldızı dizisinin çekimini yapan Trabzon Casting firması açıklama yapma gereği hissetti.

Ordu ili genelinde yapımcılığını Süreç Film'in yapmış olduğu Show Tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan "Kuzey Yıldızı" adlı dizinin yerel castını Trabzon Castıng tarafından yapmakta olduklarına dikkat çeken çekimci firma yaptığı açıklamada şöyle dedi;

"Trabzon Castıng ailesi olarak çekilecek olan bu dizide ordu halkına yediden yetmişe herkese ve deneyimli tiyatrocu arkadaşlarımıza bu projede yer vereceğiz. Yasal olmayan fotoğraf ve kayıt parası veya herhangi bir ücret asla talep etmemekteyiz. Kayıtlarımız tamamen ücretsizdir.

Fakat cast şirketleri bu gibi projelerin adını kullanarak kiraladıkları otellerde yasal olmayan ajansa kayıt parası adı altında senet imzalatıp 500 ile 2000 TL gibi ücretler talep edip umut tacirliği yapmaktadırlar.

Umut tacirlerine itibar edilmesin

Trabzon Casting olarak bölgemizde çekilecek olan bu dizinin adını kullanarak otellere gelen bu ajanslara karşı halkımızın bilinçlendirilmesini... Umut tacirliği yapan bu cast firmalarına itibar edilmemesi için gerekli bilgilendirme yapılmasını... Ayrıca bölgemizde bulunan otellere genel bir bilgilendirme yapılıp, ellerinde herhangi bir proje olmayan ve henüz ismi dahi belli olmayan projelerle gelen cast firmalarına otellerin, tahsis yapmaması hususunda bilgilendirilmesini, ve yöremizin tanıtımına katkı sağlayacak ve binlerce kişiye iş imkanı olacak bu projede yer almaları için yöre halkımız Belediye Kültür Turizm İl Müdürlüğü tarafınca sosyal medya hesaplarından bilgilendirilmesini ve bu projenin daha çok kişiye ulaştırılması için gereken desteği vermenizi saygılarımızla arzı ederiz.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı