Dekan ÖZCÜRE "Fakültemizi her yönüyle geleceğe hazırlıyoruz"

Haber Tarih : 05/03/2019
Toplam Okunma : 198


Dekan ÖZCÜRE "Fakültemizi her yönüyle geleceğe hazırlıyoruz"


Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin daha nitelikli ve derinlikli eğitimle geleceğe hazırladıklarını belirten Fakülte Dekanı Prof. Dr. Gürol Özcüre; eğitim kadrosu ve tecrübelerinin bunun için son derece müsait olduğunu söyledi.


 


Ünye Canik Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Öztürk'ün "Hayırlı olsun" ziyaretinde konuşan Özcüre, ODÜ Ünye Kampusu ile birlikte son derece iddialı bir fakülte olacaklarına işaret etti.


 


Ünye Canik Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, Gazeteci Musa Özgür Kıroğlu Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı görevine getirilen Prof. Dr. Gürol Özcüre'ye tebrik ve "hayırlı olsun" ziyareti düzenledi.


 


Ziyaret sırasında, Özcüre'nin fakülteyi, fakülte ile ilgili sorun ve ihtiyaçları en ince detayına kadar bilen bir öğretim üyesi olduğuna değinen Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, bu anlamda fakültenin şanslı bir döneme girmiş olmasının Ünye kamuoyu üzerinde yarattığı olumlu etkiyi dile getirdi.


 


Fakültedeki görevi sırasında gazeteciler olarak üzerlerine düşen her türlü görevi yerine getirmeye, destek vermeye ve katkı yapmaya her zaman hazır olduklarını belirten Ünye Radyo yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, bu anlamda sık sık görüşmenin önemine değindi.


 


Ziyaret programında konuşan, OrduÜniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin daha nitelikli ve derinlikli eğitimle geleceğe hazırladıklarınıbelirten ODÜ Ünye İİBF Fakülte Dekanı Prof. Dr. Gürol Özcüre, "Fakültemiz öğretime başladığından bu yana geçen zaman içinde biriktirdiği tecrübe, öğretim üyesi ve akademisyen kadrosu itibariyle son derece birikimli bir fakültedir. Bu yapısı ile geleceğe doğru son derece nitelikli bir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak yürüme imkan ve kabiliyetine sahiptir. Diğer taraftan ODÜ Ünye Kampusu hizmete girdiğinde orada konuşlanacak olan fakültemiz çok daha geniş imkan ve donanımla emsalleri arasında adından ön sıralarda söz ettirmeye adaydır. Üniversitemizin ve Ünyelilerin fakültemize bakışları ve olumlu destekleri bizler için son derece önemli olup bu anlamda şanslı olduğumuzun göstergesidir. Basın kuruluşları olarak ziyaretiniz ve bizlere verdiğiniz cesaret de aynı şekilde çok önemlidir. Katkı ve destekleriniz için teşekkür ediyor, bu tür ziyaretlerin ve görüş alışverişlerinin bundan böyle sıklıkla olması gereğini ifade etmek istiyorum." dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı