İl Milli Eğitim Müdürü VARGELOĞLU, Akkuş'ta İncelemelerde Bulundu

Haber Tarih : 15/11/2020
Toplam Okunma : 691

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe/okul ziyaretleri kapsamında Akkuş ilçesine bulunduğu ziyarette deprem tahkiki sonrası yıkım kararı verilen okullarda yıkımı yapılan alanlarda ve yıkılma kararı verilen okullarda incelemelerde bulundu. Yapılan ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.


Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe/okul ziyaretleri kapsamında Akkuş ilçesine bulunduğu ziyarette deprem tahkiki sonrası yıkım kararı verilen okullarda yıkımı yapılan alanlarda ve yıkılma kararı verilen okullarda incelemelerde bulundu. Yapılan ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.


Akkuş ziyaretiyle ilgili yapılan açıklamada; "Olumsuz ve dezavantajlı koşullar barındıran yerleşim birimlerinde görev yapan personellerimize yönelik moral desteği sağlanması ve görev/yaşam koşullarının iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında yapılan Akkuş ilçe ziyaretinde İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Musa GÖZÜDİK hazır bulunurken, Akkuş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdullah ÇALIŞKAN'dan ilçenin eğitim öğretim durumu ve yapılan faaliyetler konusunda bilgi aldı. Personellerle sohbet ederek, hal ve hatırlarını sordu. 

 Akkuş'ta ziyaretlerine Anadolu Lisesi ile devam eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, idareci ve öğretmenlerle buluşarak, talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

Akkuş ilçe ziyaretinde İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Akkuş Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ'yi ziyaret eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞU, ilçenin eğitim öğretim durumu ve yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu. Akkuş Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı