Yeni Rektör'den mesaj var.

Haber Tarih : 28/07/2019
Toplam Okunma : 205


Ordu Üniversitesi rektörü olarak atanan Prof Dr. Ali AKDOĞAN sosyal medyadan mesaj yayınlayarak teşekkür etti.

Rektör AKDOĞAN mesajında: "Dostlar, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN beyefendi tarafından Ordu Üniversitesi Rektörlüğüne atanmış bulunmaktayım.

Sayın Cumhurbaşkanımıza beni bu göreve uygun görmelerinden dolayı en kalbi duygularımla şükranlarımı arz ederim. Bu onurlu göreve atanma sürecinde güvenlerini benden esirgemeyen başta YÖK Başkanımız Prof Dr. Yekta SARAÇ beye, ayrıca Ordu'muzun siyasi, bürokratik ve sivil toplum kuruluşlarının saygıdeğer temsilcilerine, ayrıca 25 yıldır görev yaptığım Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin başta saygıdeğer Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN olmak üzere tüm akademik ve idari personeline, ayrıca Rize'li dost ve kardeşlerime bana olan destek, güven ve teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim.

Ayrıca Ordu Üniversitesinin çok kıymetli akademik ve idari personeline ve Ordu'lu tüm dost, arkadaş ve hemşehrilerime en kalbi duygularımla sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunarım. Allah, yar ve yardımcımız olsun. Mekke'den, Kabe'den selam, saygı ve dualarımla... Prof. Dr. Ali AKDOĞAN. Ordu Üniversitesi Rektörü." İfadesini kullandı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı