Ünye’deki çay ocakları ve kahvehanelerde çaya zam var.

Haber Tarih : 22/07/2019
Toplam Okunma : 239

Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, Ünye’deki çay ocakları ve kahvehanelerde çaya zam yapıldığını söyledi.


Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, çay ocakları ve kahvehanelerde çaya ve diğer sıcak içeceklere zam yapıldığını duyurdu.

Uzun bir süredir çaya zam yapılmadığına dikkat çeken Güdek, “Kahvehanelerde uzun bir süredir çay fiyatlarında artış yapılmadı. Artan maliyetler sebebiyle üyelerimizin istekleri biz Ordu Esnaf ve Sanatlar Birliğine bildirdik. Onlarda Ordu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İl Ticaret Müdürlüğü ve oda temsilcilerinden oluşan komisyonun çalışmaları neticesinde çaya ve diğer sıcak içeceklere zam yapıldı.”dedi.

Zamlı fiyatlarla ilgili bilgi veren Güdek, “Yeni fiyat tarifemize göre birlikte çay 1,5 lira, oralet 1,5 lira, tarçın 1,5 lira, kuşburnu 1,5 lira, Türk kahvesi ve nescafe (fincan) 4 lira” diye konuştu.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı