AMİRAL GEMİSİ PROGRAMLAR “SEZON FİNALİ” İLE VEDA ETTİ.

Haber Tarih : 01/07/2019
Toplam Okunma : 74


GÜZEL BİR SEZONUN FİNALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Yayın hayatında 27 yılı geride bırakan radyomuz Oney Flash FM’de “Basında Bugün” ve “Haftanın Yorumu” programlarında geçtiğimiz hafta cuma günü sezon finali gerçekleşti. 

Hafta içi her gün sabah 09.00 ile 09.30 arasında dünya haberleri ulusal gazete manşetleri ve yerel haberlerin yer aldığı Hakan KORKMAZ ile Basında Bugün programı tüm sezon boyunca evinizde iş yerinizde ya da yolculuğunuzda sizlere ses oldu. 

Sezon finali yayının da Ünye Flash Radyo Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz şu mesajı verdi:

“Tüm haftanın gelişmelerini ele aldığımız ve Ünye’nin Gazetecileri; Musa Özgür KIROĞLU, Ali ÖZTÜRK ve Hakan Korkmaz’ın yorum ve değerlendirmelerinin yer aldığı, Haftanın Yorumu programında zaman zaman konuklarla zaman zaman telefon bağlantıları ile bölgemizde yaşananları tüm detaylarıyla aktardık.

Sezon boyunca gerek radyomuz 89.0 frekansında gerekse sosyal medya hesaplarımızda bizleri yalnız bırakmayan dinleyici izleyici ve takipçilerimize teşekkürlerimizi sunarız. 

Radyomuzda yaz boyunca önemli gelişmelerin yer aldığı saat başı haberlerin ve sürpriz yayınların olacağını siz değerli radyo severlerimizle paylaşmak isteriz. Mutlu güzel bir yaz sizlerle olsun Eylül ayında yeni yayın döneminde yenilenen konseptimizle sizlerle olacağız. O zamana kadar hoşçakalın, dostçakalın ancak Flash Radyoyu dinlemeye devam edin”…

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı