“AVRUPA OLİMPİK YAZ FESTİVALİ”NDE İLK MADALYAMIZI ALDIK

Haber Tarih : 22/07/2019
Toplam Okunma : 86


Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Avrupa Olimpik Yaz Festivali (EYOF)’un ilk madalyası, grekoromen stil 45 kg’da ülkemizi temsil eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Güreş Milli Takım sporcusu Umut Çoban’dan geldi. 

Türkiye, Bakü'deki ilk madalyasını güreş branşında elde etti. Grekoromen stil 45 kg finalinde ev sahibi ülkeden Farid Sadikhli'ye yenilen Ordu Büyükşehir Belediyesi Güreş Milli Takım sporcusu Umut Çoban, gümüş madalya alarak 2’incilik kürsüsüne çıktı."

“MİLLİ SPORCUMUZ BİZİ GURURLANDIRDI”

Ordu’nun sporcu şehri olduğunun altını çizen Başkan Güler, Azerbaycan’ın başkentinde düzenlenen Avrupa Olimpik Yaz Festivali’nde ülkemize madalya kazandıran, Ordu Büyükşehir Belediyesi Güreş Milli takım sporcumuz Umut Çoban ile gurur duyduk. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. İlimizden daha çok Umut Çobanlar çıkacaktır. Hedefimiz elde edilen bu başarıyı daha da yukarıya çıkarmaktır” şeklinde konuştu.

15'incisi düzenlenen Avrupa Olimpik Yaz Festivali (EYOF), 27 Temmuz'da sona erecek.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DURAK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:37/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 62 62

GÜNDÜZ-GECE : GERÇEKER ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:18/A Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 310 13 33

Yayın Akışı