Başkanlardan, Başsavcı ve Jandarma Komutanı'na ziyaret

Haber Tarih : 22/08/2019
Toplam Okunma : 112

Ünye'ye atanan ve buradaki görevlerine başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ ile İlçe Jandarma Komutanı JÖH Yüzbaşı Ahmet Tanrısevdi'ye Ünye basın dernekleri tarafından -hayırlı olsun- ziyareti yapıldı.


Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, KALEMDER Başkanı Musa Özgür Kıroğlu, Ünye'ye yeni atanan ve göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ ile İlçe Jandarma Komutanı JÖH Yüzbaşı Ahmet Tanrısevdi'ye yeni görev yerlerinde -hayırlı olsun- ziyaretinde bulundular.

Ünye, İskenderun'a çok benziyor

Öztürk, Korkmaz ve Kıroğlu ilk ziyaretlerini Başsavcı Melih Aladağ'a yaparak; Ünye'de önceki Başsavcı Soner Aygün gibi genç, sempatik ve sıcak kanlı bir başsavcı görmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, hayırlı olsun dileklerini temenni ettiler, başarı dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ünye'yi çok güzel bulduğunu, körfeziyle kendi şehri olan İskenderun'a çok benzediğini belirten Başsavcı Aladağ; "Geleli ve göreve başlayalı çok kısa süre oldu ama ben Ünye'yi sevdim ve buraya atanmış olmaktan çok memnunum." dedi.

Ünye'yi istemiştim...

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, KALEMDER Başkanı Musa Özgür Kıroğlu'nun ziyaretlerindeki ikinci durak İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. Burada, Ünye'deki görevine yeni başlayan JÖH Yüzbaşı Ahmet Tanrısevdi'yi ziyaret eden heyet, kendisine; "Hayırlı olsun." dedi, Ünye'deki görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve kısa süre içinde Ünyeliler hakkında olumlu kanaatlere sahip olduğuna işaret eden Yüzbaşı Tanrısevdi; "Ben tayin olmak için üç yer istemiştim. Bunlardan biri de Ünye idi. Ünye ile ilgili hep iyi şeyler duydum, okudum. Geleli kısa süre oldu ama Ünye ile ilgili olumlu kanaatler edindim." dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı