KABADÜZ-BAŞKÖY YOLU ARTIK SICAK ASFALT

Haber Tarih : 28/06/2019
Toplam Okunma : 69


Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kabadüz ilçesinin 6 mahalle yolunu yakından ilgilendiren Kabadüz-Başköy güzergâhı ve Köseoğlu Semti’ni sıcak asfaltla buluşturdu.Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 6 mahalleye bağlantısı bulunan 3 bin 200 m’lik Kabadüz-Başköy Mahallesi yolu ve Köseoğlu Semti’nde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını söyledi.  

BAŞKAN GÜLER: “KABADÜZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Kabadüz ilçesinde kısa sürede iki farklı güzergâhı sıcak asfaltla buluşturduklarını dile getiren Başkan Güler, “Başköy Mahallemizin yıllardır beklediği yatırımlardan birisi de bu yoldu. Hızlı bir şekilde altyapı çalışmalarını tamamladığımız yolda sıcak asfalt çalışmalarımızı da bitirdik. Kabadüz ilçemize, Başköy Mahallemize ve diğer mahallelerimize hayırlı olsun” dedi.

19 İLÇEDE ÇALIŞMA VAR

Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin 19 ilçede bakım, onarım, yeni yol açma çalışmalarının yanı sıra sıcak asfalt çalışmalarına da büyük ağırlık verdiğini dile getiren Başkan Güler, “Ordu’nun zorlu coğrafyasında mahallelerimiz ve ilçelerimiz arasında standardı yüksek yollarla ulaşımı sağlamak için ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışıyor. Altyapısı tamamlanan yollarda hızlı bir şekilde asfalt çalışmalarına başlıyoruz. İlçelerimizde vatandaşlarımıza daha konforlu bir ulaşım sunmak için çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek.” diye konuştu.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAFA ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:51/A Ünye

( Niksar Caddesi 1 no.lu Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 07 08

Yayın Akışı