Kız Meslek Üniversite tanıtım günlerinde

Haber Tarih : 08/11/2019
Toplam Okunma : 113

Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Üniversite tanıtım günleri etkinliği ve Ordu Üniversitesine teknik gezi düzenledi.


Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (kız meslek lisesi) öğretmenleri ve öğrencileri Ordu Kültür Sarayında hazırlanan Üniversite tanıtım günleri etkinliğine katıldılar. Etkinliğin ardından öğrenciler öğretmenleri öncülünde Ordu Üniversitesini de ziyaret ederek her branş kendi alanıyla ilgili atölye ve sınıfları ziyaret ettiler.

Geziye 5 öğretmen ve 48 öğrenci ile yoğun bir katılım sağlandı. Gezinin amacını açıklayan okul yönetimi, öğrencilerimizi bu etkinliklere özellikle götürdüklerini çünkü hedeflerine üniversitelerin eğitim öğretim ve sosyal ortamlarını görmelerinin öğrencilerin motivasyon ve hedeflerine çok önemli katkı sağladığını söylediler. Gün içerisinde bir çok sosyal etkinlik de yapan gezi grubu öğrencileri yaşadıkları ve gördüklerini ileriki yaşam için birer tecrübe olarak kullanacaklarını dile getirdiler.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı