Müftülükten Vekaletle Kurban Standı

Haber Tarih : 18/07/2019
Toplam Okunma : 58


Ünye Müftülüğü vatandaşları bilgilendirmek ve vekaletle kurban müracaatlarını almak üzere Vekalet Yoluyla Kurban Standı Açtı 

Müftülükten Vekaletle Kurban Standı

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı’nın yürütmüş olduğu önemli çalışmalardan biri olan Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da Kurban Bayramı vesilesi ile talep eden vatandaşalra yardımcı olmak ve kurban ibadetinin sevincini her gönle, her eve ve her coğrafyaya taşımak amacı ile gerçekleştirilecektir.

Cumhuriyet Meydanı ile Merkez Büyük Camii önüne kurulan Vekalet Yoluyla Kurban Standı 10 Ağustos 2019 Arefe gününe kadar hizmet vermeye devam edecek. 

İlçe Müftüsü Sayın Ali Işık, Müftülük ve Türkiye Diyanet Vakfı Ünye Şubesi tarafından yürütülen 2019 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu için vatandaşlara hizmet vermek amacıyla Cumhuriyet Meydanı ile Merkez Büyük Camii önüne kurulan Kurban Standını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı