Muhtar Haykır’dan Ünye Kent’e ziyaret

Haber Tarih : 08/11/2019
Toplam Okunma : 264

Ünye Günpınarı Mahalle Muhtarı İlyas Haykır ve azaları, 11. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Gazetemiz Ünye Kent’i ziyaret etti.


Ziyarette, gazetecilik mesleğinin bir kamu hizmeti yürüttüğünü, özellikle mahalle muhtarları ile devlet arasında bir köprü görevi olduğunu işaret eden Haykır, Ünye’nin tek günlük gazetesi olan Ünye Kent’e yayın hayatında başarılar diledi

 Günlük gazete çıkarmanın ne kadar meşakkatli ve zor olduğunun farkında olduğunu işaret ederek, tarafsız, ilkeli ve objektif gazetecilik anlayışından dolayı Ünye Kent Gazetesi’ni tebrik eden Günpınarı mahallesi Muhtarı İlyas Haykır, yerel basının ülkenin can damarından biri olduğunu söyledi.

Haykır açıklamasında, “Yerel basının ne kadar ve meşakkatli bir meslek olduğunu aynı zamanda günlük gazete çıkarmanın da bir o kadar zor olduğunu biliyorum. Yerel basın bizlerin gözü, kulağı ve yaşaması için her zaman desteklenmesi gerekiyor. Bu anlamdaki desteklerimiz devam edecek.”dedi.

Ziyarette Haykır ve azalarının Ünye Kent’in 11. Yıl dönümü dolayısıyla getirdiği 11. Yıl pastası kesildi.

Ziyarete Ünye Günpınar Mahalle Muhtarı İlyas Haykır ve azaları Hicabi Esen, Hakan Kartal ve İbrahim Altun’un katılımı ile gerçekleşti.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı