Öztürk ve Korkmaz'dan Kaymakam Kurt’a ziyaret

Haber Tarih : 15/07/2019
Toplam Okunma : 94

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk ve Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz Çaybaşı Kaymakamı Hasan Kurt’u ziyaret etti.


Ünye'deki basın derneklerinden Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk ve Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz Çaybaşı Kaymakamı Hasan Kurt'u ziyaret etti.

Kaymakam Kurt ziyaret sırasında; çaybaşı'nda bir seneden bu yana görev yaptığını belirterek; "Bu şirin ilçemizde bizim asıl vazifemiz halkımızla yakın olabilmektir. Bunu yanında tabi ki bir çok hizmetimiz de olacak. Ama önceliğimiz, Çaybaşı’nda herkesin Kaymakamını tanımasını, Kaymakamın halk için onları memnun etmek için orada olduğu bilmesini istiyoruz.’’ dedi.

 Ziyarette konuşan Canik Ünye Gazeteciler Başkanı Ali Öztürk, basın olarak Ünye, Akkuş, Çaybaşı, İkizce hinterlandında gelişen olayların, yapılanların ve eksiklerin dile getirilmesine aracılık yaptıklarını belirterek; "Bu kapsamda bugün sizleri ziyaret ederek, işbirliği içinde yapabileceklerimizi görüşmek istedik. Yararlı bir görüşme oldu. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz." dedi.

Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz ise konuşmasında şunları söyledi; "Bugün Ordu'muzun şirin ilçesi Çaybaşı'na gelerek sizleri ziyaret etmek istedik. Basın olarak, yaptığınız çalışmaları takip ediyoruz. Bundan sonra yapacağınız çalışmalarda da başarılar diliyor, misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz’’.dedi.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı